Návod na přežití

Covid-19 rok 2020

Více
26. led 2020 09:41 #407 napsal Oldřich Pružina
Šíření koronaviru se zrychluje, hlásí Čína. Děsivé VIDEO z ohniska. Lidé se kácí na ulicích. Máme se bát i my?

Koronavirus v Číně zahubil už 41 lidí a bohužel se šíří po kontinentech. Nakažené občany hlásí vlády Spojených států, Francie i Austrálie. Po sociálních sítích se šíří hrozivá vize lidí umírajících přímo na ulicích čínského města Wu-chan, ohniska nemoci.
Po sociálních sítích se šíří videa, která zachycují paniku obyvatel Wu-chanu a okolí, i video z jedné nemocnice ve městě, kde se nacházelo tolik nemocných, že posedávali na zemi na chodbách a dokonce tam i umírali.
www.parlamentnilist...-se-sami-611274
Téma bylo zamčeno.
Více
26. led 2020 09:46 #408 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
Těch obětí je už více:

Nemoci dosud podlehlo 56 lidí a potvrzených případů nákazy je nejen v Číně celkem přes 2000.

více: echo24.cz/a/SEaDm/n...ji-cinske-urady
také zde: www.novinky.cz/zahr...a-cina-40311205
Téma bylo zamčeno.
Více
26. led 2020 13:17 #409 napsal Jaromír Kožehuba
Odpověď od Jaromír Kožehuba na téma Covid-19 rok 2020
Všimněte si také kdy se poprvé naplno objevilo v médiích že se virus šíří bylo to 23.1.2020 v době kdy Měsíc přecházel-uvolňoval konjunkci Saturn-Pluto.
Téma bylo zamčeno.
Více
26. led 2020 19:57 - 26. led 2020 19:58 #410 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Covid-19 rok 2020
Objevují se neoficiální zprávy, že nemocných a mrtvých je již mnohonásobně více. V onom prvním městě je dle jedné lékařky tam pracující nakaženo už 100.000 lidí. Úřady samozřejmě tyto počty tají. A z tohoto města prý už uprchlo / i přes uzávěru/ 5.000.000 lidí ze 14.000.000 obyvatel. Blíží se světová epidemie Svatého Božího soudu?
Téma bylo zamčeno.
Více
30. led 2020 21:07 #417 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze

Světová zdravotnická organizace (WHO) ve čtvrtek večer kvůli koronaviru vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Koronavirus se objevil už ve 20 zemích.

články:
- www.novinky.cz/zahr...-nouze-40311790
- www.irozhlas.cz/zpr..._2001302048_ako
Poděkovali: Peter Orolín
Téma bylo zamčeno.
Více
06. úno 2020 17:50 #429 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
Obecně k tomu koronaviru a podobně. Pustil jsem si včera znovu to video od Lazareva. Máme ho tady na webu: navodnapreziti.cz/i...oza-na-rok-2020

Tak krom toho, že říká, že to začne na jaře 2020, což je ke konci března, tak se tam zmiňuje, jak se to bude asi projevovat a říká: zemětřesení, epidemie... a další. To video jsem viděl nekolikráte, možná 5x, ale tu zmínku o těch epidemiích jsem zaregistroval až včera.

Někteří možná si myslí, že to může být náš březen no já myslím, že to bude prostě jen takový mezistupeň na cestě, prostě jen přitvrdí, jak píše Abdrushin:

"V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat!"

A v tomto zrychlení to asi půjde k námi známému konci. Hovoří tedy Lazarev o jaru 2020. Jaro astronomické začíná cca 21. března. Zajímavé, že chvílí na to se spojí Jupiter do konjunkce s Plutem a vytvoří přesný trigon na mé Slunce - cca od 27.3.-9.4.
Téma bylo zamčeno.
Více
15. úno 2020 18:45 #445 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Covid-19 rok 2020
Testy selhávají, šíří se to rychleji, než se počítalo. Čtyři z pěti na celé planetě to chytnou? Přijde to ve vlnách, varuje expert


V souvislosti se šířením koronaviru SARS-CoV-2 se objevují čím dál znepokojivější zprávy. Světový odborník na epidemie koronavirů Gabriel Leung varoval, že by se nemoc mohla rozšířit až na 60–80 procent světové populace. Hrozivé se jeví i zjištění, že současné testování nemocných nemusí být ve velkém množství případů účinné a mnozí infikovaní jsou tak i přesto, že SARS-CoV-2 trpí, posíláni domů z nemocnic. Tomu nasvědčuje i případ člověka evakuovaného z Číny do Spojených států, jenž byl i přes svou nákazu vyhodnocen jako negativní a z nemocnice propuštěn.


www.parlamentnilist...e-expert-613682
Téma bylo zamčeno.
Více
24. úno 2020 14:00 #458 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Covid-19 rok 2020
Koronavirus: Je to biologická zbraň? Kdo ji vytvořil? Kdo ji vypustil? Pohled na fakta

Hypotézu, že koronavirus je biologická zbraň nelze prostě a jednoduše vyloučit. Lze tuto tezi zakázat, jako nebezpečnou pro – pro cokoli. Pro stabilitu čínské vlády. Nebo pro stabilitu nějaké jiné vlády, třeba vlády USA. Nebo pro světový pořádek, protože všeobecné přijmutí takové teze jako možnosti by vyvolalo opravdu velké množství otázek – a samozřejmě také velké množství reakcí, jak od řadových občanů řady zemí, tak od politiků (kteří by třeba i mohli být tlačeni „ulicí“ k reakci na takovou možnost, kterou si ne zcela přejí).

www.novarepublika.c...-zbran-kdo.html
Téma bylo zamčeno.
Více
27. úno 2020 08:57 #461 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Covid-19 rok 2020
Rozšíření koronaviru je otázka času. Musíme se připravit, že může dorazit do Česka

Koronavirus se dostal do Itálie, stát hlásí už sedmou oběť, přes dvě stovky nakažených. Nakažené hlásí i Rakousko a Chorvatsko. Šest Čechů pak skončilo v karanténě na kanárském ostrově Tenerife. Koronavirus se tak citelně přiblížil k českým hranicím, letiště začalo kontrolovat cestují z Itálie. Hrozí, že se dostane virus i do Česka?
Ministr Adam Vojtěch upozornil, že české zákony umožňují uzavřít po případném výskytu koronaviru města či obce. Spolupracovala by na tom policie nebo armáda. Kdy by tohle řešení přišlo v úvahu?

To by přišlo v úvahu až poté, kdy by se začal koronavirus v rámci Evropy masivně šířit, a zejména tedy v České republice.

www.seznamzpravy.cz...m_campaign=null
Téma bylo zamčeno.
Více
12. bře 2020 14:12 #512 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
Koronavirus očima Dr. Josefa Staňka. Kdo pana Staňka nezná, tak je to (ani sám nevím, co tam vlastně dělá) jeden z předních spolupracovníků Agape Brno.

Ve videu zmiňuje Lazareva i Abdrushina... že oba hovoří o březnu. Ale asi to zná to od Abdrushina jen povrchně. Abdrushin hovoří o březnu, jako o konečném třídění všech lidí, poté co prožili zhroucení všeho, všech svých falešných snah a nadějí a k tomu očividně ještě nedošlo.

Téma bylo zamčeno.
Více
14. bře 2020 18:30 #519 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
Vzpomínáte jak jsem s předstihem cca půl roku (v létě 2019) hovořil na více místech o lednové konjunkci Pluta se Saturnem a o zatmění Luny? To vše (poměrně vzácné a ne příliš šťastné postavení) se odehrálo ve znamení Kozoroha. A Kozoroh je, mimo jiné, také o strukturách, jistotách, stabilitě. A vidíme nyní, že by se mohlo něco takového začít rozehrávat, skrz koronavirus, tedy hroucení oněch jistot a stability na kterou je společnost navykla. Jako by byl ten virus jen prostředkem k účelu. Teď nehovořím o dalších např. duchovních záležitostech kolem toho. Jen čistě věcně výklad toho lednového postavení v KOZOROHU. Víme také, že zatmění se projevují často po dobu několika měsíců poté co proběhla.
Téma bylo zamčeno.
Více
14. bře 2020 18:55 #520 napsal Jaromír Kožehuba
Odpověď od Jaromír Kožehuba na téma Covid-19 rok 2020
Za sebe mohu napsat že si nato dobře pamatuji. Konjunkce Saturn - Pluto byla posílena zatměním což je vždy obecně špatné. Přesto si lidé kteří znají Pravdu, mohou z této konstelace pro sebe mnohé odnést. Hvězdy jsou jen služebníci Boží Vůle to by jsme měli mít na zřeteli především. Pod těmito paprsky můžeme a máme zesílit.
Poděkovali: Zdeněk Hrubý
Téma bylo zamčeno.
Více
15. bře 2020 15:15 #525 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
S.N.Lazarev sa zamýšľa nad príčinami vzniku epidémie koronavírusu.

Táto epidémia je len začiatkom, prvou lastovičkou. Ďalej bude nasledovať pád imunity, pretože imunita - to je vnútorná životná energia a tá sa zmenšuje, keď človek nahromadí v duši agresiu, zvyšuje svoju pripútanosť. Bude sa znižovať imunita a objavia sa nové epidémie a pandémie, čiže, keď ľudstvo v svojej základnej mase začína strácať vieru v Boha - a práve toto sa deje v dnešnej civilizácii, - stráca sa viera, láska a mravnosť, vtedy sa začína vnútorná agresivita veľkých rozmerov, ktorá vytvára aj epidémie aj katastrofy.

celé znění: www.facebook.com/la...ype=3&__tn__=-R
Téma bylo zamčeno.
Více
16. bře 2020 16:31 #530 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Covid-19 rok 2020
Napsal jeden člověk na FB:

NEJSEM VĚŘÍCÍ, nepatřím k žádnému náboženství, a jestli je Bůh, to neví NIKDO. Ale ať už je to cokoliv, tak občas na lidstvo něco pošle, poslední dobou už lidi neví roupama co by, Tak dostáváme po čuni. A MÁME TO ZA TO ŽE NEPŘIPUSTÍME ŽE TO NA NÁS POUŠTÍ NĚKDO MOCNĚJŠÍ NEŽ MY, VYMÝŠLÍME ŽE I EPIDEMIE JSOU NAŠE PRÁCE, DOSTANEME JEŠTĚ VĚTŠÍ FACKU. Nic nového pod sluncem, PÝCHA PŘEDCHÁZÍ PÁD, až to přejde tak zase na chvíli přijdem k rozumu než si olížeme rány.

Odpověděl jsem tam toto:

Ať už tuto Sílu nazvete jakkoli, je důležité, že víte, že existuje, že svět neexistuje pouhou "náhodou", neboť že se nemůže vzít cokoli z ničeho, že nemohou existovat přírodní zákony /program/ bez programátora.... tak máte pravdu. Že lidé /a především různé církve a jejich kněžstva/ zcela zprofanovali pro obyčejné lidi pojem a jméno Bůh právě pro tuto vyšší sílu, je příčinou, proč se mnoho lidí toho jména bojí, či si myslí, že souvisí pouze s církvemi. Člověk ne slepě věřící falešným dogmatům církví, ale uznávající toto Sílu, která naprogramovala vesmír, je na tom mnohem lépe, než ti, kteří hloupě uznávají neomylnost papežovu, či Ježíšovo zplození bez pozemského otce. I ti jednou poznají, že jméno Bůh nemá nic společného s takovými pozemskými pomatenci, jako jsou všichni církevníci, sektáři, či jiní, kteří se neodváží věci zcela bezohledně zvažovat a zkoumat.

Že i pandemie koronaviru samozřejmě souvisí jako následek toho, že lidé k ní zadali příčinu svým zjevně nedobrým jednáním, je zjevné, a bude to brzy jasné čím dále většímu počtu lidí. Že tento následek byl již viděn v době, kdy byla psána Janova Apokalypsa, nemá opět nic společného s žádnou církví. To, že dnes lidé /převážně materialisticky založení/ tato proroctví spojují jen s těmito pozemskými spolky, které si uzurpují nárok na vše duchovní, neznamená, že slova tam obsažená neznamenají hlubokou Pravdu, která byla kdysi lidem sdělena bez ohledu na to, jaký světový názor kdo vyznává. A jen kdo chce vidět, tak vidí, že se vše, tam obsažené, naplňuje právě v dnešní době.


Pomoc poznat Pravdu je obsažena v knize Poselství Grálu /původní velké vydání/ od Abdrushina. V ní člověk nalezne odpovědi na všechny otázky, která dnešní doba na člověka klade.
Téma bylo zamčeno.
Více
17. bře 2020 10:01 #535 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Covid-19 rok 2020
Jako byste se topili a nemohli nic dělat, popsala lékařka osamělé umírání na Covid-19

Umírání pacientů nakažených koronavirem Sars-CoV-2 je bolestné. Jsou při plném vědomí, osamocení, bez svých nejbližších. Italská lékařka Francesca Cortellarová popsala deníku Il Giornale srdceryvné scény, které se denně odehrávají nejen v její nemocnici, ale ve všech zařízeních po celé Itálii.

„Nejhorší je, když jsou pacienti sami a s pláčem prosí personál, aby mohli naposledy vidět své děti a vnoučata a říct jim sbohem,“ popsala. „Je jim zle a vědí, že odcházejí. Přitom nikdo z jejich příbuzných u nich nemůže být. Žádné milosrdné bezvědomí nenastane, nemocní jsou do poslední chvíle při vědomí. Je to, jako kdybyste se topili a nemohli proti tomu nic dělat,“ dodala.

„Je to, jako bychom se ocitli ve válečné vřavě,“ napsala Daniele Macchiniová, lékařka z Bergama, v příspěvku na Facebooku. „Bitvy zuří ve dne v noci. Nešťastníci přicházejí jeden po druhém na pohotovost. Byli doma s horečkou týden nebo deset dní, aniž by šli ven, ale teď už dál nemohou. Je jim zle, nemohou dýchat, nedostává se jim kyslíku. Diagnóza je vždy stejná: oboustranný zápal plic.”


celý článek: www.novinky.cz/zahr...vid-19-40316838
Téma bylo zamčeno.

Návštěvy

Dnes:90
Včera:170
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat