Návod na přežití

Kometa C/2020 F3 NEOWISE

Více
07. čvc 2020 19:53 #862 napsal Pavel Krajíček
Nejlepší podmínky pro pozorování komety Neowise budou od 9. července. Na obzoru zůstane celou noc

Od 9. července nastanou nejlepší podmínky pro pozorování komety Neowise. Nad obzorem zůstane po celou noc, lidé by ji mohli pouhýma očima vidět až do poloviny srpna. Neowise patří podle astronomů k nejjasnějším kometám za posledních 13 let.

V druhé polovině týdne bude také kometu už méně rušit Měsíc. Lidé ji od čtvrtka spatří nízko nad severním obzorem zhruba od 22.30. Během července pak vystoupá výše nad obzor.

Kometa byla dosud viditelná jen velmi brzy ráno, přesto už vznikla řada jejích snímků. A to i za doprovodu nočních svítících oblak, která se objevují v týdnech kolem slunovratu. Podle astronoma Petra Horálka při vyhlížení komety lidem pomůže i on-line planetárium.

Vědci kometu objevili kosmickým dalekohledem NEOWISE 27. března letošního roku. Zdráhali se ale očekávat větší podívanou. Vývoj několika nadějných komet, například C/2019 Y4 (ATLAS), která se na jaře rozpadla, byl totiž zklamáním
. zdroj: www.irozhlas.cz/ved..._2007071926_ban

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. čvc 2020 13:58 #882 napsal Jaromír Kožehuba
Kometu lze najít na jasném nebi po západu nebo před východem Slunce asi 1 hodinu před nebo po. Nachází se v souhvězdí Velké medvědice (vpravo dole od korby velkého vozu) a v našich zeměpisných šířkách v těchto dnech nezapadá (tak jako velký vůz který je součástí souhvězdí Velké medvědice). Hodně zjednodušeně napsáno pro ty kteří neumí najít velký vůz, proto že mají třeba trochu slabší zrak, kometu by jsme mohli nalézt i tak, že po ZÁPADU Slunce na jasném nebi se díváme na jasné červánky nad nimi mírně vlevo nahoru od tohoto místa by měla být kometa Neowise vidět. Před VÝCHODEM Slunce v místech kde počínající červánky protínají horizont zaměřte svůj pohled doleva nahoru od nejjasnější části nebe (tam kde v následujících minutách vyjde Slunce). Po celou dobu se kometa pohybuje přímím tedy direktním směrem ve směru znamení a v současné chvíli se nachází na druhém stupni ve znamení Lva. Jedná se tedy o kometu která se má objevit na severu?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. čvc 2020 15:40 #884 napsal Tomáš Stodůlka
Viditelná volným okem začala být právě, když jsem ji poprvé vyfotil a to bylo 12.7. něco po 23. hodině směrem na sever.

Kometa

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. čvc 2020 19:48 #888 napsal Pavel Krajíček
Nějaké astrologické povídání ke kometě NEOWISE

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. srp 2020 10:56 - 21. srp 2020 10:57 #948 napsal Gabriela Erhardtová
Kométa nad Lysou horou 15.7.2020
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:86
Včera:170
Právě přítomno
2
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat