Návod na přežití

Horoskopy na rok 2021

Více
04. pro 2020 17:21 #1157 napsal Pavel Krajíček
Jak už jsem se nedávno zmínil na několika místech, že nás příští rok čeká dost tvrdá kvadratura na nebi mezi Saturnem a Uranem, tak právě nyní sleduji video s astrologem Stříbrným a ten se o této kvadratuře více rozhovořil a opravdu to asi nebude nic hezkého.

Video:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. pro 2020 15:09 #1178 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Ondřej Habr: Rok 2020 byl sice plný nejistot, ale klidný. Rok 2021 bude však dynamičtější

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. pro 2020 20:53 #1181 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Nejsilnější konjunkce Jupiteru a Saturnu za 800 let: 21. 12. 2020 nás čeká velký zlom

napsal: Alita Zaurak

Těsně před příchodem Vánoc nastane jeden z nejsilnějších nebeských úkazů. Jupiter a Saturn vstoupí do nejtěsnějšího přiblížení za posledních 800 let. Dne 21. prosince nastane také Zimní slunovrat. A datum 21. 12. 2020 je zajímavé také z hlediska numerologie. „Jedná se o bod zlomu. Uzavíráme jednu etapu a otevírá se nám druhá.

Konjunkce Jupiteru a Saturnu se opakují každých 20 let. Obě planety ale mají odlišný sklon svých drah. Takto úhlově blízko se planety potkaly naposledy v roce 1623. Tehdy byly vzdáleny 6 úhlových minut. Ještě bližší setkání obou planet se datuje do roku 1226. Tehdy Českému království vládl Přemysl Otakar I. a v Itálii zemřel mnich František z Assisi.

Pokud bude dobré počasí a budete mít k dispozici kvalitní dalekohled, budete moci na obloze sledovat shluk několika objektů. V zorném poli se nám 21. prosince představí Jupiterovy měsíce Io, Europa, Ganymedes a Callisto, které doplní Rhea, Titan, Dione a Tethys – tedy měsíce náležející k Saturnu.

Podle hvězdopravců má konjunkce také vliv na člověka a lidské konání. Letos se konjunkce protíná se Zimním slunovratem. „Okamžik Zimního slunovratu je sám o sobě obzvláště silným bodem. Jde o jakýsi moment zlomu. Celé období Střelce a čas adventní (letos od neděle 29. listopadu) nám každým rokem umožňuje jaksi do-pochopit a třeba i do-prožít a v dobrém smyslu i ukončit vše, co jsme v uplynulém roce zažívali, obzvláště ty náročnější situace. Spolu se vstupem Slunce do znamení Kozoroha (letos přesně 21. 12. v 11 hodin) se nám otevírá nová etapa a my můžeme jasněji zřít svou budoucnost, udělat první vědomé kroky ke svým skutečným cílům.

Podle astrologů můžeme mluvit o úsvitu nového věku, přichází doba, kdy jedinec cítí a zažívá svobodu a požehnání. Přichází období velkých změn, kdy se člověk srovnává sám se sebou a také se dostává do souladu s kosmickými zákonitostmi.

„Konjunkce Jupitera a Saturnu v prvním stupni znamení Vodnáře nastane přesně 21. 12. 2020 v 19:20. Je to předznamenání obrovských změn a posunů ke kosmické rovnováze. Dva duchovní učitelé a společenští vůdci spojují své síly, zkušenosti a moudrost a nasměrují či spíše přesměrují naše vnímání a smýšlení na úplně jinou kolej. Z vězení a pomyslných klecí svých vlastních vnitřních i vnějších omezení se můžeme kvantovým skokem posunout k něčemu mnohonásobně lepšímu a svobodnějšímu. Toto »požehnání svobodou« se poté mnohem konkrétněji projeví v následujícím roce 2021.“

Jak budeme 21. prosinec prožívat? Záleží na našem duchovním naladění a také na úrovni našeho vědomí i sebeuvědomování.

„Jak to celé však bude reálně vypadat, záleží na našem stavu vědomí, tedy na tom, nakolik jsme celkově pročištěni a otevřeni těmto změnám. Pro někoho zcela nepřipraveného a hodně materialisticky zaměřeného může tento tranzit projít zcela bez povšimnutí. V životech lidí, kteří doposud vyloženě škodili, třeba životnímu prostředí či druhým lidem, mohou nastat situace nečekaného karmického vyrovnání, bolestivého pádu z pomyslného piedestalu zpět na zem. Tato astrokonstelace dává ale všem možnost uvědomit si své chyby a omluvit se za ně. Podle toho se pak budoucnost bude odvíjet.

V žádném případě ale není nutné se magického dne obávat. Spíše bychom si měli uklidit ve své duši a urovnat vztahy se svým okolím. Měli bychom si uvědomit, že do našich životů vstupují nejen zákony lidské, ale také pravidla kosmická a karmická.

„Lidé by měli otevřít srdce i mysl. Naladit se na to, že zázraky se mohou dít. Měli bychom se intuitivně zaměřit na oblasti, ve kterých stagnujeme. Před slunovratem a v podstatě i nadále vřele doporučuji se všemožně odlehčovat, hloubkově uklízet a též vyndávat zbytečné zátěže z pomyslného batohu, který si v životě neseme. S vděčností ukončit nefunkční vztahy, práci a jiné dlouhodobě neuspokojivé záležitosti a škodlivé návyky všeho druhu. Rovněž se všemožně očišťovat, detoxikovat – na prvním místě pít čistou, kvalitní a pokud možno i energeticky nabitou vodu, dále odlehčit stravu, naprosto minimalizovat maso a alkohol. Samozřejmě pobývat co nejvíce v přírodě, cvičit, zhluboka dýchat… Zkrátka řádně připravit své tělo i mysl na změny, které zřejmě nepřijdou všechny najednou (to bychom nemuseli ustát), budou probíhat postupně, jak uvidíme už v lednu a únoru 2021.„předpovídá astroložka Alita Zaurak s tím, že člověk by si měl udělat také čas sám na sebe a přijmout fakt, že materiální a pragmatické věci lze odložit.

Alita Zaurak

zdroj: www.novoucestou.cz/...eka-velky-zlom/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. pro 2020 19:33 #1306 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Nejvýznamnější konstelace LEDEN 2021 (Richard Stříbrný)

Hlavní astrologické téma ledna ( ale i února ) 2021 bude enormní napětí mezi znamením Vodnáře , ve kterém se od začátku roku pohybuje Jupiter se Saturnem a postupně se k nim připojí Merkur, Slunce i Luna a mezi znamením Býka, kde je Uran a 6. ledna se připojí i Mars. V nejobecnější rovině je to rozpor mezi „být a mít“, sdílet či vlastnit, pohlížet ke hvězdám či stát pevně nohama na zemi, přenechat těžkou práci robotům a umělé inteligenci či raději podporovat klasickou lidskou práci, preferovat kryptoměny či standardní ( fiat ) měny, dávat přednost duševním ( liberálním ) či materiálním ( více konzervativním ) hodnotám ? V každém případě se na světové ekonomice negativně podepíše koronavirová pandemie, ze které se podle mého názoru začne vzpamatovávat až v březnu. Svět může očekávat v tomto měsíci řádění vzdušného a zemského živlu, vyloučit nelze ani zemětřesení, výbuchy sopek doprovázené tsunami či orkány. Možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí, mnohdy může kolabovat internetové bankovnictví. zdroj: www.stribrny.cz/str...k.php?clID=2292

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. pro 2020 19:11 #1312 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Astro na rok 2021 - Antonín Baudyš

Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. pro 2020 19:23 #1313 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Astro na leden 2021 - Antonín Baudyš

Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. pro 2020 20:32 #1314 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Horoskop 2021 – Ať hoří! - Tatjana Micic

Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. led 2021 16:58 #1323 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
ASTROLOGŮV ROK 2021 - Ondřej Habr

Rok 2021 bude rokem, kterému bude vládnout Saturn. Rok 2020 byl pod vládou Luny. Objektivně budou témata složitější a ve svých dopadech drsnější. Uvědomme si jen, že planeta Saturn je poslední v řadě planet a jejím úkolem je ukončovat a uzavírat. Ale také spojovat, vytvářet silné vazby a trvalá spojení. Působí na společenské úrovni, postupný konec čekejme tedy u společenských témat, která se přežila, u směrů, které vedla do ztracena, u procesů, u kterých nebyla podpora a o které nebyl zájem.

Pokud si tyto trendy promítneme do vlastních životů, můžeme předpokládat, že v tomto roce uzavřeme některé ze svých kapitol života. Ruku v ruce budou přicházet nová témata. Události loňského a letošního roku nám velmi jasně ukazují na to, jak žijeme. Poukazují na kvalitu, jakou dáváme svému životu. Dávají jednoznačně najevo to, jak s životem hospodaříme, v čem jsme dobří a kde bychom měli přidat. Pokud je někdo sám, měl by se podívat na to, proč nestojí o společnost, když se někomu nedaří v práci, měl by se zajímat o to, jak produktivní jsou jeho pracovní procesy. Protože tady jde o shrnutí za dlouhé obdbobí, řada událostí má velkou setrvačnost a povede nás k trpělivosti, změny se projevují často v horizontu delším než bychom si přáli.

Charakter roku ovlivní zejména Jupiter se Saturnem. Loni byly obě planety v Kozorohu a přispěly k opravdu nepěkným událostem, samozřejmě že na společenské rovině. A každý sám za sebe jsme byli donuceni řešit své běžné problémy v komplikovaných podmínkách. Symbolický konec trápení nastal ke konci prosince, kdy se Saturn sešel s Jupiterem v konjunkci na prvním stupni Vodnáře.

K tomuto setkání se chce zvolat Král je mrtev, ať žije král! Tato konjunkce stála často na konci vlád a režimů. Poznamená celý letošní rok. Mnoho záležitostí se bude měnit a v mnoha případech nebudeme jejich iniciátory my sami. Což neznamená, že bychom měli být trpícími nebo trpělivými účastníky. Naopak, energie Vodnáře nás zavazuje k tomu, abychom překročili hranice a začali prosazovat vlastní zájmy. Za nás to nikdo neudělá.

Ano, dostaneme se do střetů. Ty budou dost zarputilé tak jak jedni budou bojovat za minulost a ti druzí za budoucnost. V jejich pozadí si poběží naše osobní příběhy, které jimi budou často tak pohleceny, že nebudeme mít možnost žít naplno vlastní život a rozvíjet vlastní aktivity. To uvidíme právě v kvadratuře Saturnu ve Vodnáři s Uranem v Býku. Ta se uskuteční v únoru, červnu a prosinci letošního roku. Nicméně se obě planety od sebe výrazně nevzdálí během roku a tak se dá říci, že tento aspekt bude dominantou letoška.

Na společenské rovině jsme si to již vysvětlili bojem dvou řádů, dvou představ o budoucnosti a koneckonců i přítomnosti. Sami osobně budeme neklidní a nespokojení. To, co nechceme, ještě neskončilo a nové, co by nás vysvobodilo a bylo řešením, ještě není. Může se jednat i o téma choroby, která ovládla svět. Mohou to být i společenské otřesy, které boří, ale neslibují. Také to může být nový život, o který se pokoušíme, který se stále ještě nedaří podle představ. Je možné, že důležité přeměny v osobním životě se právě stanou okolo oněch kvadratur.

Při aktivní hře Uranu a Saturnu můžeme s klidem řadu komplikací hodit na vnější podmínky. Ale i v takovém režimu musíme umět fungovat. A tak nezbyde než posilovat víru a sebedůvěru.

Jupiter nám může způsobit mnoho radosti. Bude putovat znamením Vodnáře, kde by mohl přát novým myšlenkám, vědním oborům a technologiím. Ukáže také na přkotný vývoj myšlení. Jakoby nás fyzické a faktické problémy nesmírně urychlily ve vývoji. Dospějeme a budeme také kvalitněji řešit naše osobní, vztahové, pracovní a rodinné záležitosti. Tato inspirativní období budou dvě, od ledna do poloviny května a od července do téměř konce prosince. Mimo ně bude Jupiter procházet Rybami a tak tu během nich očekávejme rozvoj duchovna, zájem o své bližní, potřebu se stabilizovat ohledně myšlení, ale také vnější poddajnost a pasivitu, zneužití moci. Možná také únavu a potřebu unikat před nepříjemnostmi života.

Neptun se zdánlivě do běhu velkých planet nebude zapojovat. Koneckonců podpořil loni rozvoj epidemi a své si odpracoval. Na začátku třetího dekanu Ryb ale bude řešit spíš záležitosti kolektivní a pokusí se nás přenést přes úskalí tvrdého života. Třikrát se sejde v polosextilu s Jupiterem ve Vodnáři, spolu ukáží na to, že není potřeba vždy ztrácet naději.

A nakonec Pluto. Po loňské tlačenici zůstane v Kozorohu samo. Na jeho posledních stupních se bude důsledně starat o společenská témata. Koneckonců jeho dispozitor Saturn už se bude nacházet ve Vodnáři a tak Pluto svoji vahou a protekcí bude tlačit na vodnářská řešení společenských situací. Bude se jednat o použití techniky, technologií, samozřejmě ve spojení s celosvětovou nákazou. Bude výrazně směrovat ekonomiky k efektivitě. Protože v Kozorohu má v gesci zdroje, povede nás k šetření, škrcení na jedné straně a na iniciaci čehokoli nového a prospěšného, ať ekonomicky, tak společensky na straně druhé. V našich životech bude Pluto rafinované. Nabídne nám nové možnosti, často velmi skvělé. Pro tyto nové vztahy, práci, splečenskou realizaci budeme muset ale něco obětovat.

zdroj: www.facebook.com/on...215168513686257
Poděkovali: Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. led 2021 20:41 - 07. led 2021 20:50 #1372 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Všimněte si, že Lazarev ve videu říká, že máme volit vlastence a nikoli, jako nenažraní důchodci, sobecky myslet jen na ty své bachory a volit ty, kteří nám slibují koblihy a klobásy.

Novoroční pozdrav S. N. Lazareva 2021

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. bře 2021 15:53 #1606 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Horoskopy na rok 2021
Baudyšová prognóza na březen. Především ale souhlasím se slovy uprostřed videa a sice cca od 9 minuty hovoří o škodlivosti dnešního očkování (nechává citovat Elona Muska) a od cca 10:20 minuty o vědě, která úplně selhává a odkopává se (jako i já občas hovořím o vědcích jako nebezpečných fanaticích) a také o médiích hovoří, že se odkopávají, že nemá smysl číst média, koukat na zprávy...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:94
Včera:170
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat