Návod na přežití

 
Chodíte volit?
 
I podle vaší volby lze poznat váš duchovní stav
 
 
 
 
 
Mnoho lidí posuzuje různé situace strnule, podle zažitých zvyklosti a názorů. Například obecně rozšířená hezká myšlenka starosti a ochrany o všechny důchodce. Ono myšlenka je sice krásná a správná, ale tím, že se strnule plní jen tato vnější forma, tak se přehlíží skutečnost na duchovní úrovní. Většina dnešních důchodců (nejen důchodců, ale všech lidí) jsou vnitřně vlažní a tedy pro skutečný smysl života nepotřební. Ptejte se vždy u každého jedince jaké duchovní hodnoty přináší světu? Miluje Pravdu? Žije pro ni? Přijímá záření z duchovna a působí tak očistně na vše pozemské? Nebo mu stačí do jedné ruky pivo, klobása do druhé ovládač a leták na slevy v supermarketu? Takto musíte umět vidět hodnotu nebo bezcenost. Někdo by mohl říci, že nemáme soudit. Neříkám, že máme soudit, ale vidět skutečnost takovou jaká skutečně je a ne jen podle vnější formy, vystaveného lesklého pláštiku. I proto, abychom mohli splnit tato Abdrushinova slova:

"Snažte se tedy poznat na zemi lidi skutečně usilující o ideál, abyste jim byli nápomocni v jejich konání. Budujíce, přinesou jen užitek!"​ 

.... což by bez správného ohodnocení určitě nešlo.​


I​ podle toho jak lidé volí u voleb, lze velice snadno poznat ono základní rozdělení na tři druhy. Na vlažné, horké a studené. Psal jsem o nich podrobněji v článku Vlažní budou vyvržení. Vlažní jsou ti, kteří se duchem nehýbou, bez ohledu na to kolik mají vysokých škol, tak jsou pro skutečný smysl života nepotřební a v závěrečném dění budou vyvržení.​ Horcí jsou ti dobří a studení ti zlí.
 
Pokud jste v nitru živý a dobrý člověk, tak nemůžete v dnešní době u voleb volit jinak, než vlasteneckou stranu. Tedy SPD, případně nějakou menší jako např. Národní demokracii a další. Láska k vlasti je Bohem zakotvena do každé duše. Abdrushin například píše:
 
 "...K tomu patří například také cit blaženého spojení se zemí, tvořící naši vlast, cit, který může vyšlehnout v opravdové nadšení celého národa, když se nějaký nepřítel snaží ji poškoditi..."
 
​N​eříkám, ​že ty strany jsou ideální, ale v dnešní době jediná možnost pro normálního člověka, pokud už tedy jde volit.​
 
Pokud​ jste vlažní, shnilí a tedy nepotřební (z duchovní pohledu), tak budete většinou volit ANO, stranu, která je zde pro shnilé ovčany, kterým stačí klobása a leták na slevy do supermarketu. K čemu jsou takoví lidé? Přísně vzato oni mají hlavní podíl na zpustošení dnešního světa. Svou nečinnosti a shnilosti umožňují temnu se roztahovat. 
 
Pokud stojíte na straně zla, havěti, tak budete volit takové strany, které usilují o islamizaci, rozklad rodiny, podporující zvrhlé a chlípné menšiny apod. k nim patří např. Demoblok, Piráti a dnes už i ČSSD. Samozřejmě havěť, zlo nenávidí vše ze Světla, Pravdu, vlastence a proto budete nenávistně štvát proti všemu co usiluje k normálním hodnotám, jako jsou vlastenci, Rusko apod. viz článek Skutečné příčiny nenávisti k Rusku.
 
Všimněte si, jak málo lidí je alespoň trochu normálních a v nitru živých. Jak málo je těch, kteří volí ze srdce tedy vlastenecké strany. Shniloši volí ze "žaludku" protože jim jde v první řadě o to nacpat svůj chřtán levným jídlem a pitím. Tím, že tyto shniloše ukolébáváte v jejich pohodlí, škodíte jak jim samym, tak obecně národu. Pokud někoho podporujete v jeho duchovní lenosti, tak jste jeho nepřítel, škůdce, protože jej takto vedete do záhuby. O vyhubení se postarají zákony stvoření, protože nikdo nemůže obstát, kdo se do těchto zákonů nevřadí, vždy nakonec utrpí škodu. Proto se také dnes všechno hroutí. Je to sklizeň veškeré lidské setby a bludných lidských cest.  
 
 
Diskutovat tuto položku ve fóru (3 odpovědí).

Návštěvy

Dnes:82
Včera:170
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat