Návod na přežití

Jak je možné, že duchovní lidé musejí prožívat negativní globální dění, karmu,

která patří fanatikům rozumářům a materialistům?

 

 

 

Je mnoho lidí, kteří se snaží žít duchovně tedy podle zákonů stvoření, podle vůle Boží a přesto musejí v dnešní době spoluprožívat více či méně i dění světové. Za sebe mohu říci, že jsem zatím nic nezaznamenal, nějaké těžkosti. Jediná změna v mém životě je, že si musím nasazovat roušku v obchodě. Jinak nějaké testování, očkování jde mimo mne. Nejsem již stoupencem nebezpečné sekty rozumářů a materialistů. Z této nebezpečné sekty jsem již dávno vystoupil.

Takže proč musejí i dobří lidé prožívat omezení, která patří rozumářům? Nějaký čas jsem nad tím přemýšlel a prosil i Světlo o radu. Odpověď přišla ve snu, ostatně jako mnohdy. Sen jsem psal už v diskuzi před časem, takže vám jej tady z větší části jen zkopíruji:

Tak jsem se natáhl na chvílí a probudil mě zvláštní sen... jako ve sci-fi filmu. Byli dva lidé a asi se nějak hádali či co a najednou, když měli ruce u sebe se objevilo něco jakoby z umělé hmoty, taková zvláštní pouta a nasadilo se jim to na palce a zároveň to bylo spojeno, takže to spojilo i ty osoby k sobě a nemohly tím od sebe. A začalo se to nějak zvětšovat, rozvětvovat a více je propojovat, no vypadalo to jak ve sci-fi filmu. Pak se tam objevila velká kostka asi 2,5 x 2,5 metru, taková asi kovová a z ní vylezla chapadla. Spíše hadice, ale samy se pohybovaly a na konci měly takový otvor rozšklebený. A najednou ty hadice začaly obíhat ty spojené lidi (už nevím co bylo s tou kostkou, jestli také obíhala, prostě jsem ji už neviděl). A z těch chapadel začaly vylétat, střílet něco jako špinavé míčky. Prostě jako by to vrhalo špinavé tenisáky z bláta.

(Zase nebrat vše doslova. Nejde konkrétně o hádající se lidi. Obrazně to ukazuje na stejnorodé lidi)

Když jsem se probudil, tak jsem si říkal co též to mělo znamenat. Nic mi to neříkalo, ale pořad mi to nedalo. Ten se vypadal fakt efektně, někdo si dal záležet... říkal jsem si, že to musí mít smysl. Tak jsem asi půl hodiny ještě nad tím přemýšlel. Po chvílí mě napadlo, že jsem si před pár dny stěžoval na něco: Přemýšlel jsem nad tím, že když se rozumářům vracejí nějaká zpětná působení v soudu, že jsme tím zasažení i my, kteří se snažíme žít podle Slova, že také musíme nosit roušky a podobná šikana.

A v tu chvílí mě napadlo, že sen byl asi k tomu. Prostě když se někdo na základě stejnorodosti s někým spojí (ona pouta, která na začátku snu spojila ty osoby), tak pak když přijde nějaké dění, tak to zasáhne všechny spojené.

Většina duchovních lidí i čtenářů Poselství Grálu žije jako běžní materialisté, žijí ve shonu, mají zbytečné myšlenky a to vše zabraňuje splnit bezezbytku Slovo. Zbytečné myšlenky navíc táhnou člověka dolů, protože vše zbytečné ve stvoření klesá dolů.

O několik dnů později jsem psal opět do diskuze:

Vzpomínáte na onen můj sen na ta zvláštní pouta co spojila lidi a potom ta kostka s chapadly a začala na ty lidi střílet špinavé míčky? Tak se mi zdá, že jsem nyní na to narazil v Poselství Grálu. V podstatě je to tam také napsané, jen jinými slovy. Jedná se o přednášku 8. Člověk ve stvoření. Abdrushin tam hovoří kdo bude postižen při konečném zúčtování:

"Kdo však bude při tom stráven?  
...Zničení zasáhne tedy v první řadě, při nyní očekávaném posledním uzavření účinků, ty, kteří svým myšlením a cítěním ho způsobili a byli jeho stálými živiteli, tedy materialisty."

A dále pokračuje a to je to podstatné:

"Že ničivá zpětně se vracející síla zasáhne ještě větší okruhy a dotkne se také jen blízce přimknutých stejnorodých druhů těchto lidí, je nevyhnutelné."

Jedna věta a zdá se mi, že zcela přesně popisuje ten můj sen. Takže záleží na tom, jak moc je člověk svým stavem blízky rozumářům a materialistům. Někdo více někdo méně a i podle toho bude spoluprožívat globální karmu.
Diskutovat tuto položku ve fóru (0 odpovědí).

Návštěvy

Dnes:86
Včera:170
Právě přítomno
2
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat