Návod na přežití

Dva v jednom

Více
23. čvn 2020 16:57 - 23. čvn 2020 21:57 #833 napsal Pavol Štrba
Dobrý deň.

Dovoľte mi v prvom rade vyjadriť vďaku za Vašu prácu na stránkach navodnapreziti a pravelidstvi. Oceňujem najmä informácie ohľadom cenzúry Posolstva Pravdy.

Všimol som si veľkú tématickú podobnosť oboch webov. Aký je dôvod, že obe stránky sú oddelené? Z môjho pohľadu by sa dali dať obe do jednej.

Vopred ďakujem za prípadnú odpoveď.

Pavol Štrba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. čvn 2020 17:10 #834 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Dva v jednom
Dobrý den, no ten důvod není snad jen jeden, ony se tak nějak nasbíraly. Původně byl jen web  pravelidstvi.cz/  a tam probíhaly všechny diskuze. V průběhu let byli z webu odstranění různí nepřátelé, závistivci apod. A zůstali na webu lidé, kteří se už poměrně dobře znají, takový úzký kruh. Později do toho zasáhlo ještě temno viz článek:  pravelidstvi.cz/ind...-a-materialiste  a tato nenávistná havěť začala prolézat všechny naše diskuze, všechny členy vyhledávat na internetu apod. Proto jsem diskuze tam uzavřel pro veřejnost a jsou jen pro registrované uživatele. Tím také došlo k tomu, že diskuze jsou nyní už i intimnější a nemohou být už pro veřejnost.

Zdejší web Návod na přežití je vytvořen přímo pro hledající, takže se tady strpí i méně zralí jedinci (nikoli nepřátelé), pokud to hledání myslí vážně. Článků je tady méně, aby hledající nebyl příliš rozptylován a soustředil se v první řadě na to, co mu skutečně může pomoci a sice Slovo:  navodnapreziti.cz/i...avod-na-preziti

Pokud hledající se zde na webu prokáže jako vážný hledač Pravdy, tak mu může být povolena registrace i na druhém webu  pravelidstvi.cz/ . To jestli má opravdovou touhu se k nám přidat a važí si naší práce se pozná i podle toho jak se postaví k této diskuzi:  navodnapreziti.cz/i...h-za-server#831

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:93
Včera:170
Právě přítomno
2
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat