Návod na přežití

Lidské živly 2021

Více
26. pro 2020 10:50 #1267 napsal Profil webu
Založíme diskuzi pro nadcházející rok 2021

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. led 2021 16:20 - 01. led 2021 16:20 #1322 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Lidské živly 2021
Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele, uniklá lékařská zpráva je jako z hororu! Bulva pravého oka vyhřezlá z oční jamky do nosní dutiny, prolomená oční klenba, těžký otok horního i spodního víčka, dvojité vidění! Nejprve prý ve vazbě upadl na činku, poté se pod ním zvrtl invalidní vozíček a uhodil se pro změnu do temene hlavy a nakonec se oběsil na teplákové bundě, kterou si vyžádal, protože v cele asi nešlo ústřední topení a byla mu zima! Generál Lučanský jako první Matovičův umučený politický vězeň?
článek: aeronet.cz/news/slo...yhrezla-z-ocni/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. led 2021 16:31 - 03. led 2021 17:18 #1342 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Lidské živly 2021
Manželka generála Lučanského potvrdila hypotézu Aeronetu, její manžel neměl na krku strangulační rýhu, komando se samopaly u jeho postele v nemocnici jí dokonce vyhrožovalo, že když nadzvedne přikrývku, aby viděla tělo manžela, tak už svého muže nikdy neuvidí! Všechny stopy ukazují na brutální vraždu a umučení policejního ex-prezidenta přímo v cele, korporátní média na Slovensku i v celé Evropě mlčí a kauzu přehlížejí, slovenský ministr vnitra odmítá vyvěsit černou vlajku a na Slovensku se začíná šířit zpráva, že Matovičova vláda vyhlásila nový lockdown účelově kvůli zabránění #AllForMilan demonstrací po smrti policejního generála! Česko a Slovensko čelí brutálnímu davo-elitářskému řízení!
článek: aeronet.cz/news/man...nadzvedne-deku/


==

Manželka generála Lučanského zpochybňuje verzi o jeho sebevraždě ve vazbě
Lučanské dovolili pod dohledem policie krátce vidět manžela v nemocnici po sebevraždě než zemřel. "Nesměla jsem ho odkrýt, protože jinak mi jeho po zuby ozbrojená ochranka vyhrožovala, že mi nedovolí, abych u něho dál byla. Proč se asi tak báli, abych viděla jeho tělo? Jediné, co jsem viděla, byla jeho hlava a krk. Ten byl mimochodem zcela čistý bez šrámů po údajném oběšeni," upozorňuje Lučanská s dovětkem, že rodina čeká na výsledky pitvy a doufá, že je dostane dříve než média.
článek: echo24.cz/a/SpcG7/m...vrazde-ve-vazbe

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. led 2021 15:51 #1354 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Lidské živly 2021
Z Facebooku - Jan Pavliš:

Ministerka Kolíková vo videorozhovore hovorí, že neexistuje najdôležitejší priamy dôkaz - kamerový záznam z 24 hodinového NEPRETRŽITÉHO monitorovania chodby väznice, v ktorej mal údajne skonať generál Lučanský. Podľa Kolíkovej vraj také čosi nie je možné. Vraj nejaký záznam síce existuje, ale nie je kontinuálny - iba taký po častiach.

Inými slovami - existuje nejaký video záznam, ale bude asi pekne zostrihaný.

Súdružka Kolíková, nech sa páči - dôkaz, že klamete:

1. Fitko, do ktorého chodím, je celé roky monitorované 24 hodín/denne 4 kamerami už asi 10 rokov. Majiteľ fitka do toho fitka ani nechodí. Sedí si doma, popíja kávu a čumí na monitor, čo sa vo fitku robí. Zároveň si všetko, čo sa vo fitku deje, nahráva. Neraz takto odhalil krádeže, pretože páchatelia si neuvedomujú, že fitko je monitorované, aj keď ich o tom informuje niekoľko nápisov po stenách. Celý tento elektronický systém nestál majiteľa fitka viac ako 400 eur – jednorázovo - bez ďalších dodatočných nákladov.

2. Vežiak, v ktorom bývam, je celé roky monitorovaný niekoľkými (neprezradím koľkými) kamerami z každej strany 24 hodín/denne. Tento kvalitný systém nestál, nás – nájomníkov, viac než 500 eur – jednorázovo. Vďaka tomuto monitorovaniu sme ako nájomníci ušetrili tisícky eur, nakoľko tento systém nám pomohol odhaliť rôznych páchateľov.

3. Práca, do ktorej chodím, je celé roky monitorovaná desiatkami kamier z každej strany. Tiež to stálo doslova „pár šupov“.

Takže, súdružka Kolíková, nech sa pohnem kamkoľvek a do ktoréhokoľvek mesta na Slovensku, všetko naokolo je z každej strany monitorované NEPRETRŽITE kamerami 24 hodín denne. No a vy sa snažíte oklamať celý národ, že chodby väznice v Prešove nie je možné monitorovať 24 hodín nepretržite, aj keď takýto monitorovací systém stojí doslova zopár eur?

Súdružka Kolíková, uvedomujete si, že svojim klamstvami a manipuláciami odhaľujete samu seba ako jeden článok organizovanej skupiny?

www.facebook.com/Pa...105749206225965

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. bře 2021 08:27 #1677 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Lidské živly 2021
Střelec zabil v obchodě u Denveru deset lidí včetně policisty
Nejméně deset lidí včetně zasahujícího policisty zabil střelec v pondělí v supermarketu King Scoopers ve městě Boulder u Denveru v americkém státě Colorado. V úterý to uvedla šéfka místní policie Maris Heroldová. Podezřelý byl zadržen, je raněný. článek: www.novinky.cz/zahr...icisty-40354789
Poděkovali: Tatiana Fleková

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. bře 2021 08:32 #1693 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Lidské živly 2021
Při nehodě vrtulníku zahynul Petr Kellner
Při pádu vrtulníku na Aljašce podle agentury AP a listu The New York Times zahynulo pět lidí, mezi nimi i český miliardář Petr Kellner. Tragická událost se podle agentury stala už v sobotu kolem 18.35 asi 80 kilometrů východně od města Anchorage. Mluvčí PPF Jitka Tkadlecová uvedla, že se pohřeb bude konat v úzkém rodinném kruhu. článek: www.novinky.cz/doma...ellner-40355367

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:118
Včera:227
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat