Návod na přežití

Příznaky apokalypsy - rok 2020

Více
28. čvc 2019 17:59 #114 napsal Profil webu
Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu
Konjunkce Saturnu a Pluta ukončí v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982. Nejkritičtější fází cyklu byla opozice obou planet kolem 11. září 2001.
celý článek: zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/svet-v...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2019 17:59 #115 napsal Profil webu
A nezapomeňme na video Sergej N. Lazarev, které se také týká roku 2020 a zajímavě se s tím vším doplňuje:


Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 14:58 #204 napsal Pavel Krajíček
Video ve kterém se astrolog Kubík vyjadřuje k požáru Notre-Dame a horoskop Francie

V 7 minutě a 23 vteřině, můžete si rovnou kliknout na tuto časovou stopu potom, tak tam hovoří o konjunkci Saturn Pluto, která jak jsem už psal dříve, jako by běží, ale přesná bude v lednu 2020. Ve videu ukazuje, jak když byla dříve na nebi, jak začala 1. sv. válka, při kvadratuře druhá. Když byla opozice Saturn Pluto, tak padla dvojčata v USA atd. To o té konjunkci začíná tedy na 7:23.


Poděkovali: Jozef Kchňavý

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 15:13 #205 napsal Pavel Krajíček
Zajímavý článek vyšel na aeronetu, že by se něco přece chystalo na ten příští rok 2020:

Operace “Valland” byla spuštěna jen 3 týdny poté, co výzkumné letadlo NASA vyděsilo obyvatele Kalifornie, když v nízké výšce létalo cik-cak nad tektonickým zlomem San Andreas! Lidé v panice vybíhali z domů a nevěděli, co se děje, protože stroj NASA létal opravdu nízko a něco mapoval a nasával ze vzduchu! Velké zemětřesení je podle všeho opravdu blízko a vláda Donalda Trumpa musí začít přijímat opatření pro zajištění budoucnosti americké populace! Zájem o koupi Grónska je opravdu šokem i pro americkou alternativu!...

...Pod celou Kalifornií totiž roste v podzemí obrovská sopka, tzv. supervulkán. Na planetě Zemi byly supervulkány na konci druhohor, kdy tyto sopky formovaly povrchy kontinentů, ovšem pod zlomem San Andreas roste nový supervulkán, který by mohl zničit nejen Spojené státy, Kanadu a Mexiko, ale v podstatě by ovlivnil klima na celé naší planetě.

celý článek: aeronet.cz/news/operace-valland-byla-spu...
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. říj 2019 09:41 #268 napsal Pavel Krajíček
Jeden z průvodních jevů zesíleného účinku tlaku Světla na Zemi a který začínáme dnes prožívat (pomatenost fanatiků rozumářů a materialistů), už předpovídal Abdrushin ve 30. letech, cituji:

"Není vyloučeno, že u mnohých lidí poskytnou místo účinku mozkové buňky, čímž pak přijde pomatenost myšlení, která se falešně nazývá pomateností ducha. Ve skutečnosti je to jen rozum, který je podroben zmatku, nikdy ne duch! Jen činnost pozemského mozku prodělává poruchy, protože pomatenost ducha není vůbec možná...

Právě v poruchách mozkové činnosti ukáží se hříchy mnohých škol, které přetěžovaly přední mozek mládeže věcmi, které vůbec nepotřebují k praktickému použití v jejich pozemském životě. Ješitnost v tomto stala se neštěstím a zločinem; neboť tím nezůstala síla ani čas k tomu, co by bylo nutné a pro každého člověka nezbytné: poznat Boží vůli ve stvoření!"


celá kniha: navodnapreziti.cz/index.php/clanky/11-po...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. říj 2019 17:19 #270 napsal Pavel Krajíček
Nové video s názvem Konjunkce Saturna a Pluta v Kozorohu 2020 – jedinečný okamžik v historii

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. říj 2019 16:13 #271 napsal Pavel Krajíček
Nový článek ke kometě:

Sluneční soustavou skutečně uhání cizí kometa. Polští vědci určili, odkud může pocházet

Do sluneční soustavy opravdu dorazila kometa, jakou jsme dosud nespatřili. Podle polských astronomů může teoreticky pocházet ze soustavy, která je vzdálená 13 světelných let. Přestože k nám však těleso 2I/Borisov přicestovalo z jiného hvězdného systému, jak se potvrdilo, vypadá vlastně až podezřele povědomě.

Už v září americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) a Evropská kosmická agentura (ESA) ohlásily novou kometu mířící ke Slunci, která je zřejmě z jiné soustavy. Vesmírného objektu si nejprve 30. srpna všiml amatérský astronom z Krymu Gennadij Borisov, který již objevil vícero komet. Nynější těleso tak dostalo jméno podle něj.

Putuje milion let
Polští odborníci nyní určili, že druhý známý mezihvězdný objekt po asteroidu Oumuamua, který navštívil naši sluneční soustavu, kometa 2I/Borisov, asi pochází z dvojhvězdného (binárního) systému červeného trpaslíka Kruger 60 (hvězdy Kruger 60A a Kruger 60B) vzdáleného přes 13 světelných let od nás v souhvězdí Cefea.


celý článek: www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/slunecn...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. říj 2019 17:12 #275 napsal Pavel Krajíček
Také jsem se zamýšlel nad tím, jak spojit naší kometu, u které předpokládám, že by se měla objevit kolem Vánoc nebo spíše na slavnost Zářící hvězdy a oním březnem o kterém se píše ve Vzpomínkách a ve kterém by mělo dojít k roztřídění lidských duchů.

V přednášce 32. Očisťující plamenné snopy čteme:

Hvězda je klíčem k hrubohmotnému dění, které je ve všem bytostnými pomocníky připraveno!Tím je však nyní také posledním voláním ke všemu pozemskému lidstvu, poslední výstrahou, která v rychlejším, ba bezprostřednějším následku přináší s sebou také konec, který může být začátkem jen pro ty lidi, kteří se nyní chtějí podrobit Božím zákonům, zcela bezpodmínečně, v pokorném uctívání Boha Otce, který jedině je jejich Pán po veškerou věčnost!

Tady to je vlastně objasněno. Abdrushin píše, že hvězda je "poslední výstrahou".
Obrazně - kdyby na vás někdo namířil pistoli a řekl výstrahu tytyty a hned na to vás zastřelil... to je hloupost, že. Ta výstraha by neměla žáden smysl. Kometa spustí asi živelné pohromy a tím se stane výstrahou. Zhruba tříměsíční čas na poslední rozhodnutí a v březnu přijde náš známy konec. Kdo o březnu neví, tak viz článek: Vlažní budou vyvržení

Samozřejmě nehovořím, že se to stane nyní, to nevíme který rok.

Další informace, zjistil jsem na zahraničních webech, že kometa, která se nyní blíží, tak jak už se psalo u nás, bude nejblíže Slunci tuším 8. prosince, ale co jsem zjistil včera, nejblíže Zemi bude 28. prosince, tedy v období Vánoc a slavnosti. I když z technického hlediska pochybuji, že je to naše kometa. Zatím to nevypadá, že by vůbec měla být vidět pouhým okem. Pokud tedy nedojde k novým výpočtům, nebo nějaké nečekané změně.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. lis 2019 09:22 #290 napsal Pavel Krajíček
Přemýšlím dále - jestliže mají být 2/3 lidí vyvržených jako vlažní (zemřít během tří týdnů), tak při hrubém odhadu to je kolem 5 miliard lidí. To je neskutečné číslo. Dovedete si to představit? Víte jak to může vypadat v praxi? Vezměte si, že lidé nejsou rozložení rovnoměrně. Mám na myslí vlažné, dobré a zlé. Tam či onde převládají vlažní, tam zase zlí. Právě nedávno mi došlo, že v některých oblastech, krajích, obcích nemusí v podstatě zůstat živá duše. 

V tom velkém měřítku bych řekl, že v Evropě převládají vlažní. Temní budou v těch jižních oblastech, Afrika, pak ta muslimská oblast Turecko a dále níže a na východ. Samozřejmě skupinky všech tři budou i v Evropě. Temní budou převážně ve velkoměstech. U nás Praha apod., protože havěť jde za moci, neřestmi, požitky apod.

To znamená, že např. na Moravě po vyvržení vlažných mohou zůstat oblasti, kde téměř nebudou žádní lidé. Zůstanou jen dobří a zlí. Když je většina vlažná a zlí jsou ve velkoměstech, tak si říkám, že v některých oblastech možná ani nebude probíhat onen velký boj... mezi kým by probíhal, když tam bude téměř vylidněno. A naopak když vidím občas ta americká velkoměsta, to množství mrakodrapů na jednom místě... to je hotový ráj pro rabováním, vypalování, drancování. Ostatně je to psáno v poznámkách dr. Huttera: "Velkoměsta zmizí sama od sebe. Působením temnoty zaniknou."

Takže ten konečný boj bude probíhat tam, kde bude největší koncentrace temných duší. Což jsou velkoměsta a pak určité zaostalé jižní oblasti. Mně z toho vychází, že tam kde je koncentrace vlažných, že tam to bude poklidnější, tedy i u nás. Ovšem pouze za předpokladu, že sem nebudou nasunutí ti imigranti. A jak už jsem psal v článku zde , tak to je možná právě důvod jejích nasunování do Evropy, aby měl kdo těm Evropanům nabančit až na to přijde.

A ještě něco k oné nemoci o které je zmínka, že by měla během tří týdnů odstranit 2/3 lidí. Tam asi nevíme, co by to mělo být za nemoc. V článku o Sibyle lze nalézt téměř ke konci text:

"O dni posledním z 8. knihy: Řeky budou vysychati, traviny vymírati, skot i lidé hladem a žízní padati, hory se zemí se srovnávati budou a jiné pískem pokryty budou. Na nebi objeví se po třikráte kometa, poprvé na severu, pak jihu a potřetí na západě země. Pak se počne silně země chvěti a téměř všichni lidé vykrvácí."  
celý článek: navodnapreziti.cz/index.php/clanky/13-k-...

Ta poslední slova: téměř všichni lidé vykrvácí. Dovedete si představit jak teče po ulici krev pěti miliard lidí? To bude moře krve. To také nebude obrázek vhodný k nějakému rozjímaní, ale spíše kvalitní šoková situace.
Tak nějak by to i odpovídalo, když Abdrushin píše, že krev v těle je známkou, že je uvnitř lidský duch. Když tedy vlažní budou silou Světla sežehnutí, tak i krev musí z těla pryč a nastává smrt.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. lis 2019 12:28 #291 napsal Oldřich Pružina
Krev v bezduchém těle se rychle srazí, ale těch miliónů mrtvol, které se budou rozkládat, to bude hrůza.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. lis 2019 16:13 #298 napsal Pavel Krajíček
Níže uvedená slova Abdrushinova jakoby popisovala dnešní prozápadní fanatiky a devianty:

"Tíživěji padla bída na zemi. Vždy jasněji se ukázala neudržitelnost falešných staveb veškerého dosavadního lidského působení. Stále zjevněji vycházelo na světlo vysvědčení jeho neschopnosti. Všechno pozvolna přicházelo při stoupajícím zmatku ke kolísání, jen jedno ne: Lidská domýšlivost ve vlastní dovednost.
Právě ta vyrážela bujněji než kdy jindy, což bylo také přirozené, protože domýšlivost potřebuje vždy půdu omezenosti. Vzrůst omezenosti musí mít také za následek bujný vzrůst domýšlivosti. Dychtivost po uplatnění vzrůstala až k horečnému křečovitému sevření. Čím méně měl člověk co dát, čím více v něm duše úzkostlivě křičela po osvobození, jejíž pokles tušíce jen silně cítil, tím úporněji se pak snažil ve falešné potřebě vyrovnání o vnější pozemské tretky. Lidská vyznamenání. I když také často cítili v tichých hodinách konečně pochybnost o sobě samých, tak chtěli proto tím horlivěji platit ještě alespoň za vědoucí. Za každou cenu! Tak to šlo šíleně dolů. V úzkostně rodícím se poznání přicházejícího zániku snažil se nakonec každý omámit, podle svého druhu, a nechal neslýchané běžet tak, jak probíhalo. Zavíral zrak před hrozící odpovědností."
Abdrushin

celá kniha: navodnapreziti.cz/index.php/navod-na-pre...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. lis 2019 19:40 #307 napsal Pavel Krajíček
Jupiter v Kozorohu 2019 - 2020 obecně

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. pro 2019 15:39 #340 napsal Oldřich Pružina
Mnozí to nějak obecně nevnímají, ale jsou také vlastenečtí aktivisté, kteří si všímají okolí, a pátrají po informacích. Migrantských nájezdníků přibývá i v naší zemi, a je jich už mnohem více, než si lidé myslí. Je ale předpoklad, že až Brusel vydá příkaz k rovným dávkám, začne opravdový příval i u nás, a to zejména z Germanystánu. Pak začne samozřejmě i veliká trestná činnost, jaká u nás neměla dosud obdoby. I tato věc dolehne těžce na občany, a postižení se budou ptát, jak se to mohlo stát, a co mají dělat. A jako při jiných katastrofách, odpověď nedostanou ani od politiků, ani v kostelích, ani od nízkých duchů v záhrobí.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. pro 2019 14:19 #355 napsal Profil webu
Novoroční pozdrav S.N.Lazareva 2020

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. pro 2019 14:42 #357 napsal Oldřich Pružina
Slávek Popelka: Co sdělují staré knihy


Tím, kdo uchová civilizaci v dnešním slova smyslu mají být slovanské národy. Ty převezmou dominantní postavení na Zemi na příštích 2 000 let. Tak to alespoň stojí v prastarých, sanskrtem psaných textech. Úvahy o tom, že světovou velmocí číslo jedna se stane Čína nebo některá ze zemí Asie či jižní Ameriky jsou zcestné. Věk Slovanů, který právě začíná, má být šťastnějším obdobím než ty předešlé. Pro nás, příslušníky západní větve Slovanů, je dobrou zprávou to, že v první fázi, která má trvat asi 500 let, to budou právě západní Slované, kteří budou mít na Zemi rozhodující vliv...


www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-p...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Chodíte volit? I podle volby lze poznat váš duchovní stav

  Chodíte volit?   I podle vaší volby lze poznat váš duchovní stav       napsal: Pavel Krajíček     Mnoho lidí posuzuje různé situace strnule, podle zažitých zvyklosti a názorů. Například obecně rozšířen...

Osada míru na Moravě

  Osada míru na Moravě     napsal: Pavel Krajíček    Osadu míru na Moravě chci učinit „útočištěm míru a pokoje“ a „pramenem duchovní síly“ pro všechny, kteří o to vážně usilují.    Představte si místo, kde ž...

Leží vám doma ve skříní Poselství Grálu?

  Leží vám doma ve skříní Poselství Grálu od Abdrushina?   Tak zpozorněte, jste v nebezpečí!       napsal: Pavel Krajíček     Je poměrně dost lidí, kteří znají Abdrushinovo Poselství Grálu a mají je i ...

​Apokalyptické řeči nejsou na místě?

​Apokalyptické řeči nejsou na místě?     napsal: Pavel Krajíček Před nedávnem vyšel článek s názvem Apokalyptické řeči nejsou na místě, říká plzeňský biskup v němž "Plzeňský biskup Tomáš Holub Právu řekl, že v...

Proč není ješitnost jako diagnóza?

  Proč není ješitnost jako diagnóza?       napsal: Pavel Krajíček       Dlouho mi nebylo jasné, proč rozumáři nejsou schopni pojmenovat mnohé situace správným jménem. Proč tzv. odborníci, různí doktoři, p...

Zjevení Janovo

ZJEVENÍ JANOVO   Volání z Prastvoření určené k záchraně těch, kdo se mu neuzavřou svojí svéhlavostí a domýšlivou ješitností.     (Poznámka Pavla Krajíčka: Zde přijaté Zjevení Janovo skrz povolané lidí z blíz...

Skutečné příčiny nenávisti k Rusku

  Skutečné příčiny nenávisti k Rusku       napsal: Pavel Krajíček       Vysvětlíme si proč v nynější době sílí v lidech nenávist a proč zrovna proti Rusku. Napřed pár slov od Abdrushina:   "...Všude p...

Nemoc

Nemoc    Hermann Wenng   Metla lidstva! Nemocí přibývá, a pokud můžeme věřit zprávám a novinám, nemoci neslábnou navzdory tolik pokročilým zdravotnickým opatřením a dovednostem lékařů, kteří přes svoje pokroči...

Co je to duchovní smrt?

  Co je to duchovní smrt?     napsal: Pavel Krajíček     Protože se blíží závěrečné očistné dění a roztřídění všech lidí, tak se dotknu i toho tématu, které tím získává na aktuálnosti. Duchovní smrt, rozkla...

Odmítli spolupráci s MyČeši

​ Odmítli spolupráci s MyČeši      napsal: Pavel Krajíček   Tento článek pojednává o nové české sociální sítí MyČeši: mycesi.cz. Původní originál článek je zde: mycesi.cz/odmitli-spolupraci-s-mycesi Vzhledem ...

Stoupenci Hnutí Grálu budou vyvržení jako vlažní

  Stoupenci Hnutí Grálu budou vyvržení jako vlažní         napsal: Pavel Krajíček       Vícekráte jsem už upozorňoval, že stoupenci Hnutí Grálu budou vyvržení jako vlažní, samozřejmě se tomu smějí a nebero...

Návštěvy

Dnes:11
Včera:112

Právě přítomno
2
online

Celkem členů

98 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli.

Že v mém Poselství také skutečně máte Slovo Pravdy, můžete poznat ihned, když se kolem sebe bděle rozhlížíte; neboť celý váš dosavadní pozemský život, jakož i nové prožití každého okamžiku zevně i vnitřně bude vám zcela jasné, jakmile je osvětlíte a pozorujete skrze mé Poselství.

Ani jedna otázka nezůstane vám při tom nevyřešena, dojde ve vás k velikému porozumění pro až doposud tajuplné řízení neúprosných zákonů ve stvoření, které vás vedou s účinky vašeho chtění, a jako korunování vaší námahy nadejde vám zázračné tušení moudrosti, všemohoucnosti, lásky a spravedlnosti, které mohou být jen od Boha, Jehož bytí jste tím nalezli!

 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Video

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat