Návod na přežití

Svatý Boží soud - rok 2020

Více
28. čvc 2019 17:59 #114 napsal Profil webu
Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu
Konjunkce Saturnu a Pluta ukončí v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982. Nejkritičtější fází cyklu byla opozice obou planet kolem 11. září 2001.
celý článek: zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/svet-v...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2019 17:59 #115 napsal Profil webu
A nezapomeňme na video Sergej N. Lazarev, které se také týká roku 2020 a zajímavě se s tím vším doplňuje:


Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2019 18:00 #116 napsal Pavel Krajíček
Rozhovor s astrologem

Pavel Krajíček:
Pane Habr nevím jestli skrz astrologii se i koukáte na politiku, jestli Vás to vůbec zajímá, ale zjistil jsem na příští rok zajímavé tranzity. Příští rok bude mít Angela Merkelová tranzit Pluta opozici na své Slunce. Předseda Národní demokracie A. Bartoš bude mít konjunkci od Pluta na Slunce (no a já budu mít trigon od Pluta na Slunce). Tento významný tranzit začne na konci února 2020 a bude trvat až do července, protože Pluto se bude otáčet zrovna na našem stupni, kde máme Slunce - 24 stupeň. Jedná se o výjimečný, osudový tranzit. Myslíte, že se něco stane? Navíc chvílí před tím v lednu 2020 bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, bude přesná. Myslíte, že by takový trigon od Pluta na Slunce mohl něco přinést?

Ondřej Habr:
"Pěkný večer, jistě, občas se dívám i politicky. Je otázkou, jestli takový tranzit bude mít politický nebo jen osobní dopad. Záleží na několika faktorech, nejspíš hlavně na domech. Jen obecně mohu říci, že takový plutonsko-saturnský tranzit může znamenat transformaci. Ale v podobě opozice (u A.M.) spíš bude implikovat nějaké rozhodnutí, dohodu, možná i vnitřní. U konjunkce bych to viděl na vnitřní rozhodnutí, dospění k něčemu. Trigon by měl znamenat podporu, výrazný posun dopředu, byť za jistou cenu, kterou bude třeba zaplatit. Z 12. domu bych to viděl jako nalezení vlastní cesty, rozloučení se s tím, co vás k něčemu připoutává. Určitě se dá čekat životní proměna. Pokud se o tomto bavíme schematicky, nejspíš hodně napoví příští rok (respektive na konci tohoto tranzit Saturnu). Minimálně zda půjde o události rodinné a nebo pracovní, případně zdravotní."

Pavel Krajíček:
Děkuji pěkně za názor... ještě jsem si všiml, že koncem března 2020 bude konjunkce na nebi Pluto Jupiter a tedy přesně na 24. stupni a tím bude tvořit tato konjunkce trigon na mé Slunce...

Ondřej Habr:
"Jestli se Jupiter spojí v trigonu s Plutem, skutečně to ukazuje na společenský vliv. Tím, že tranzitující planety budou ve 12. domě, bude se jednat nejspíš o nějakou skrytou, ale velmi silnou pozici. Střelec je na MC i v 10. domě, spíš to vidím jako roli politickou."

Pavel Krajíček:
Jinak astroložka Tatjana Micic ve svých videích předpovídá velké změny v politice na příští rok.

Ondřej Habr:
“Změny v politice, těžko říci. Jsou tam stále. Ale ty systémové asi odstartuje konjunkce Saturnu s Jupiterem. Jako by lidstvo přijde na to, že se dá fungovat a vládnout jinak než doposud.”

konec rozhovoru

===

Já bych ten osobní tranzit od Pluta obzvláště u Angely Merkelové, která bude mít negativní aspekt (opozici) viděl více radikálněji. Napadají mě tři možnosti - buď úplně skončí, tedy pozemská smrt, nebo skončí v politice, anebo provede totální nepředloženost, jenže to snad už ani není možné, když už vše provedla. Tranzity od Pluta jsou ty nejosudovější a nejsilnější. Trigon je nejlepší, nejharmoničtější. Kvadrát a opozice jsou neharmonické.

Za další ona konjunkce mezi Jupiterem a Saturnem o které hovoří pan Habr na konci rozhovoru je jednou za 19 až 20 let pokud se nepletu (ovšem ne vždy ve stejném znamení, a to má také vliv). Příští rok bude v Kozorohu a přesná až ke konci roku v prosinci 2020 ve Vodnáři. No v lednu bude přesná ta tvrdší mezi Saturnem a Plutem (také v Kozorohu)... ono vůbec se nějak nasbíraly tyto poměrně vzácné konjunkce.

Zjistil jsem také, že v onom lednu 2020 kdy bude vrcholit ona konjunkce Saturn Pluto, tak 10. ledna bude i zatmění. Polostínové zatmění Měsíce 10. ledna 2020.
Ono samotná ona konjunkce je dost radikální a do toho ještě zatmění, navíc v dost těsné blízkosti. Konjunkce bude na 22. stupni v Kozorohu a zatmění na ose Rak Kozoroh na 20. stupni. Takže asi opravdu nějaké to zemětřesení bude a to jak to skutečné, tak i v osudech lidí.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 14:58 #204 napsal Pavel Krajíček
Video ve kterém se astrolog Kubík vyjadřuje k požáru Notre-Dame a horoskop Francie

V 7 minutě a 23 vteřině, můžete si rovnou kliknout na tuto časovou stopu potom, tak tam hovoří o konjunkci Saturn Pluto, která jak jsem už psal dříve, jako by běží, ale přesná bude v lednu 2020. Ve videu ukazuje, jak když byla dříve na nebi, jak začala 1. sv. válka, při kvadratuře druhá. Když byla opozice Saturn Pluto, tak padla dvojčata v USA atd. To o té konjunkci začíná tedy na 7:23.


Poděkovali: Jozef Kchňavý

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 15:13 #205 napsal Pavel Krajíček
Zajímavý článek vyšel na aeronetu, že by se něco přece chystalo na ten příští rok 2020:

Operace “Valland” byla spuštěna jen 3 týdny poté, co výzkumné letadlo NASA vyděsilo obyvatele Kalifornie, když v nízké výšce létalo cik-cak nad tektonickým zlomem San Andreas! Lidé v panice vybíhali z domů a nevěděli, co se děje, protože stroj NASA létal opravdu nízko a něco mapoval a nasával ze vzduchu! Velké zemětřesení je podle všeho opravdu blízko a vláda Donalda Trumpa musí začít přijímat opatření pro zajištění budoucnosti americké populace! Zájem o koupi Grónska je opravdu šokem i pro americkou alternativu!...

...Pod celou Kalifornií totiž roste v podzemí obrovská sopka, tzv. supervulkán. Na planetě Zemi byly supervulkány na konci druhohor, kdy tyto sopky formovaly povrchy kontinentů, ovšem pod zlomem San Andreas roste nový supervulkán, který by mohl zničit nejen Spojené státy, Kanadu a Mexiko, ale v podstatě by ovlivnil klima na celé naší planetě.

celý článek: aeronet.cz/news/operace-valland-byla-spu...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 17:05 #206 napsal Pavel Krajíček
Jak už jsem se zmiňoval, tak 10. ledna 2020 máme zatmění Měsíce, navíc v té době bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, v lednu bude přesná. Dnes mi jedna paní, z kruhu mně blízkého, řekla, že měla dnes sen ve kterém dostala několik informaci a jedna z nich byla, že 12. ledna by mělo k dojít k nějaké katastrofě. S tím by mohl souviset i článek, který vydal dnes Aeronet: aeronet.cz/news/operace-valland-byla-spu... . Toho 12. ledna bude tedy přesná konjunkce Saturn Pluto a ten den se přidá i Slunce a Merkur, takže čtyřjkonjunkce v Kozorohu. Ideální sestava na zemětřesení či sopku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. srp 2019 17:52 #207 napsal Pavel Krajíček
Jinak k té astrologii (navazuji na můj předchozí příspěvek) nepředstavujete si to tak, že jako je prostě na nebi konjunkce Saturn Pluto tak v Americe prdne sopka. To jsou naivní představy začínajících astrologů nebo těch, kteří nikdy nepronikli hlouběji do zákonů stvoření. Vše co každého jednotlivce, ale i národ potká, je jen sklizeň předchozí setby. Svým cítěním, myšlením, mluvením, skutky člověk něco zasévá. Sklizeň po čase uzraje v jemnohmotném světě a nakonec se projeví i hmotně. Hvězdy jsou pouze průplavy, kterými protéká karma každého jednotlivce i národů. Takže pokud je na nebi negativní záření pro někoho, tak v první řadě musí mít dotyčný i takovou karmu nad sebou, jinak ono záření poběží naprázdno a nic se nestane. Prostě musíte vždy vzít při výkladech dějů ve stvoření na zřetel dokonalost a spravedlnost Stvořitelovu. Pokud se někdo domýšlí, že osud lidí je závislý jen na nějakém postavení planet, tak je to rozmar a nespravedlnost a v tu chvílí vidíte, že takový názor je falešný a dotyčný, který vám toto tvrdí je neznalý zákonů stvoření.

Stejně jako církevníci tvrdí, že je jen jeden pozemský život. Jaké odporné zvrhlé rouhání je v tomto názoru to nevidí. Oni tím říkají, že to do jakých podmínek se člověk narodí, ale i zdraví apod., že je to Boží rozmar, tedy nespravedlnost. Zase zde chybí spravedlnost, která je neodlučitelná od dokonalosti Boží vůle. Oni si narokují spravedlnost, ale u Boha ji vidět nechtějí. Každý se inkarnuje do takových podmínek, jaké si zaslouží nebo potřebuje ke svému uzrávání. Co v předchozí inkarnaci zasel v další sklidí.

Nyní když vezmeme v úvahu, že USA jsou nejterorističtější barbarský národ, a zdánlivě mu vše procházelo, tak se dá očekávat, že ono vybití karmy bude potom o to silnější a dalekosáhlejší.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. zář 2019 12:57 #248 napsal Jaromír Kožehuba
Po zatmění měsíce v lednu 2020 a oné konjunkci Saturna s Plutem doběží onu dvojici planet také Merkur Boží posel, tektonické desky v Kalifornii, podmořský supervulkán, zatmění, karma národa, jaderné elektrárny v místě Kalifornie.... z toho by mohla pramenit světová ekonomická krize...jen si tak dávám jisté věci dohromady ale nechci být domýšllvý.
Poděkovali: Zdeněk Hrubý

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. zář 2019 13:53 #251 napsal Pavel Krajíček
Ještě bych chtěl uvést takové obecné info, aby nedošlo k omylům. Tento web nebo ti, kteří stojí za ním v pozadí, nepředpokládá nějaký konec světa v roce 2020, jak by si mohl někdo mylně domýšlet. Ani netvrdí, že v roce 2020 bude konečné očistné dění (závěr očisty a roztřídění lidských duchů). I když ani to není vyloučeno, prostě o onom dni nikdo neví, jen Otec sám.

Předpokládáme, že v roce 2020 dojde alespoň k určitému zvýšenému pohybu, který patří k očistě z vůle Boží. Název diskuze: Svatý Boží soud - rok 2020 bude tedy pokračovat v dalších letech, dokud očista nebude dokonána. Pro další rok vytvoříme tedy diskuzi s názvem Svatý Boží soud - rok 2021 atd. 

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. říj 2019 09:41 #268 napsal Pavel Krajíček
Jeden z průvodních jevů zesíleného účinku tlaku Světla na Zemi a který začínáme dnes prožívat (pomatenost fanatiků rozumářů a materialistů), už předpovídal Abdrushin ve 30. letech, cituji:

"Není vyloučeno, že u mnohých lidí poskytnou místo účinku mozkové buňky, čímž pak přijde pomatenost myšlení, která se falešně nazývá pomateností ducha. Ve skutečnosti je to jen rozum, který je podroben zmatku, nikdy ne duch! Jen činnost pozemského mozku prodělává poruchy, protože pomatenost ducha není vůbec možná...

Právě v poruchách mozkové činnosti ukáží se hříchy mnohých škol, které přetěžovaly přední mozek mládeže věcmi, které vůbec nepotřebují k praktickému použití v jejich pozemském životě. Ješitnost v tomto stala se neštěstím a zločinem; neboť tím nezůstala síla ani čas k tomu, co by bylo nutné a pro každého člověka nezbytné: poznat Boží vůli ve stvoření!"


celá kniha: navodnapreziti.cz/index.php/clanky/11-po...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. říj 2019 17:19 #270 napsal Pavel Krajíček
Nové video s názvem Konjunkce Saturna a Pluta v Kozorohu 2020 – jedinečný okamžik v historii

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. říj 2019 16:13 #271 napsal Pavel Krajíček
Nový článek ke kometě:

Sluneční soustavou skutečně uhání cizí kometa. Polští vědci určili, odkud může pocházet

Do sluneční soustavy opravdu dorazila kometa, jakou jsme dosud nespatřili. Podle polských astronomů může teoreticky pocházet ze soustavy, která je vzdálená 13 světelných let. Přestože k nám však těleso 2I/Borisov přicestovalo z jiného hvězdného systému, jak se potvrdilo, vypadá vlastně až podezřele povědomě.

Už v září americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) a Evropská kosmická agentura (ESA) ohlásily novou kometu mířící ke Slunci, která je zřejmě z jiné soustavy. Vesmírného objektu si nejprve 30. srpna všiml amatérský astronom z Krymu Gennadij Borisov, který již objevil vícero komet. Nynější těleso tak dostalo jméno podle něj.

Putuje milion let
Polští odborníci nyní určili, že druhý známý mezihvězdný objekt po asteroidu Oumuamua, který navštívil naši sluneční soustavu, kometa 2I/Borisov, asi pochází z dvojhvězdného (binárního) systému červeného trpaslíka Kruger 60 (hvězdy Kruger 60A a Kruger 60B) vzdáleného přes 13 světelných let od nás v souhvězdí Cefea.


celý článek: www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/slunecn...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. říj 2019 17:12 #275 napsal Pavel Krajíček
Také jsem se zamýšlel nad tím, jak spojit naší kometu, u které předpokládám, že by se měla objevit kolem Vánoc nebo spíše na slavnost Zářící hvězdy a oním březnem o kterém se píše ve Vzpomínkách a ve kterém by mělo dojít k roztřídění lidských duchů.

V přednášce 32. Očisťující plamenné snopy čteme:

Hvězda je klíčem k hrubohmotnému dění, které je ve všem bytostnými pomocníky připraveno!Tím je však nyní také posledním voláním ke všemu pozemskému lidstvu, poslední výstrahou, která v rychlejším, ba bezprostřednějším následku přináší s sebou také konec, který může být začátkem jen pro ty lidi, kteří se nyní chtějí podrobit Božím zákonům, zcela bezpodmínečně, v pokorném uctívání Boha Otce, který jedině je jejich Pán po veškerou věčnost!

Tady to je vlastně objasněno. Abdrushin píše, že hvězda je "poslední výstrahou".
Obrazně - kdyby na vás někdo namířil pistoli a řekl výstrahu tytyty a hned na to vás zastřelil... to je hloupost, že. Ta výstraha by neměla žáden smysl. Kometa spustí asi živelné pohromy a tím se stane výstrahou. Zhruba tříměsíční čas na poslední rozhodnutí a v březnu přijde náš známy konec. Kdo o březnu neví, tak viz článek: Vlažní budou vyvržení

Samozřejmě nehovořím, že se to stane nyní, to nevíme který rok.

Další informace, zjistil jsem na zahraničních webech, že kometa, která se nyní blíží, tak jak už se psalo u nás, bude nejblíže Slunci tuším 8. prosince, ale co jsem zjistil včera, nejblíže Zemi bude 28. prosince, tedy v období Vánoc a slavnosti. I když z technického hlediska pochybuji, že je to naše kometa. Zatím to nevypadá, že by vůbec měla být vidět pouhým okem. Pokud tedy nedojde k novým výpočtům, nebo nějaké nečekané změně.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. lis 2019 09:22 #290 napsal Pavel Krajíček
Přemýšlím dále - jestliže mají být 2/3 lidí vyvržených jako vlažní (zemřít během tří týdnů), tak při hrubém odhadu to je kolem 5 miliard lidí. To je neskutečné číslo. Dovedete si to představit? Víte jak to může vypadat v praxi? Vezměte si, že lidé nejsou rozložení rovnoměrně. Mám na myslí vlažné, dobré a zlé. Tam či onde převládají vlažní, tam zase zlí. Právě nedávno mi došlo, že v některých oblastech, krajích, obcích nemusí v podstatě zůstat živá duše. 

V tom velkém měřítku bych řekl, že v Evropě převládají vlažní. Temní budou v těch jižních oblastech, Afrika, pak ta muslimská oblast Turecko a dále níže a na východ. Samozřejmě skupinky všech tři budou i v Evropě. Temní budou převážně ve velkoměstech. U nás Praha apod., protože havěť jde za moci, neřestmi, požitky apod.

To znamená, že např. na Moravě po vyvržení vlažných mohou zůstat oblasti, kde téměř nebudou žádní lidé. Zůstanou jen dobří a zlí. Když je většina vlažná a zlí jsou ve velkoměstech, tak si říkám, že v některých oblastech možná ani nebude probíhat onen velký boj... mezi kým by probíhal, když tam bude téměř vylidněno. A naopak když vidím občas ta americká velkoměsta, to množství mrakodrapů na jednom místě... to je hotový ráj pro rabováním, vypalování, drancování. Ostatně je to psáno v poznámkách dr. Huttera: "Velkoměsta zmizí sama od sebe. Působením temnoty zaniknou."

Takže ten konečný boj bude probíhat tam, kde bude největší koncentrace temných duší. Což jsou velkoměsta a pak určité zaostalé jižní oblasti. Mně z toho vychází, že tam kde je koncentrace vlažných, že tam to bude poklidnější, tedy i u nás. Ovšem pouze za předpokladu, že sem nebudou nasunutí ti imigranti. A jak už jsem psal v článku zde , tak to je možná právě důvod jejích nasunování do Evropy, aby měl kdo těm Evropanům nabančit až na to přijde.

A ještě něco k oné nemoci o které je zmínka, že by měla během tří týdnů odstranit 2/3 lidí. Tam asi nevíme, co by to mělo být za nemoc. V článku o Sibyle lze nalézt téměř ke konci text:

"O dni posledním z 8. knihy: Řeky budou vysychati, traviny vymírati, skot i lidé hladem a žízní padati, hory se zemí se srovnávati budou a jiné pískem pokryty budou. Na nebi objeví se po třikráte kometa, poprvé na severu, pak jihu a potřetí na západě země. Pak se počne silně země chvěti a téměř všichni lidé vykrvácí."  
celý článek: navodnapreziti.cz/index.php/clanky/13-k-...

Ta poslední slova: téměř všichni lidé vykrvácí. Dovedete si představit jak teče po ulici krev pěti miliard lidí? To bude moře krve. To také nebude obrázek vhodný k nějakému rozjímaní, ale spíše kvalitní šoková situace.
Tak nějak by to i odpovídalo, když Abdrushin píše, že krev v těle je známkou, že je uvnitř lidský duch. Když tedy vlažní budou silou Světla sežehnutí, tak i krev musí z těla pryč a nastává smrt.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. lis 2019 12:28 #291 napsal Oldřich Pružina
Krev v bezduchém těle se rychle srazí, ale těch miliónů mrtvol, které se budou rozkládat, to bude hrůza.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:11
Včera:157

Právě přítomno
1
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Celkem členů

82 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
1 tento měsíc

Video

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking