Návod na přežití

6. Nevěřící kazatelé

OTÁZKA:
a) Jak je to s kazateli, kteří svůj úřad považují jen za zaměstnání za účelem obživy a nevěří skutečně všemu, co učí?
b) Má Večeře Páně podávaná skrze takové lidi také účinek?

ODPOVĚĎ:
a) Vzájemná působení (viz. přednášky Osud a Tajemství zrození) se neptají po pozemských úřadech a hodnostech, nýbrž dávají každému, co jeho jest. Tím jsou všechny takovéto otázky vyřešeny.
b) Účinek Večeře Páně řídí se hlavně podle vnitřního života příjemce. Je-li tento postaven v tom správně, obdrží svému stanovisku odpovídající sílu, i když je Večeře Páně podávaná takovouto rukou. Když Kristus při všem obzvlášť zdůrazňoval: „Stane se ti, jak jsi uvěřil!“, tak tím vždy zřetelně poukazoval na zákon vzájemného působení. Každý může obdržet jen to, na co je naladěn, nic jiného. Ať už to jsou duchovní nebo tělesné síly. Jinak by přece snadno vnikla nespravedlnost do svatých zákonů stvoření. A to není možné.

Návštěvy

Dnes:104
Včera:227
Právě přítomno
3
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat