Návod na přežití

28. Znak nakladatelství

Znak nakladatelství na knihách a sešitech je pro mnohé čtenáře záhadou a vzbuzuje touhu znát jeho význam. Nevědoucí nebo zlomyslní pokoušejí se dokonce pro to nalézt zajisté opravdu zvláštní výklad tím, že hada chtějí postavit jako důkaz toho, že se svými přednáškami nevědomě pracuji pro temnoty, tedy zlé a špatné. Had je při tom myšlen jako symbol veškerého zla.

Nuže, něco takového lze předložit snad jen zcela nevědomým a nemyslícím. Kdo má jen nějaké vlastní vzdělání, bude vědět, že had, který se kouše do ocasu, symbolizuje také ještě zcela něco jiného a opačného, jako například pojem nekonečnosti. To A a kruh s hadem by tedy mohly docela dobře znamenat, že Abdrushinovy studie se snaží zkoumat nekonečnost nebo jeho přednášky se zabývají ději v nekonečnosti. Avšak rovněž se dá říci, že had nemá zobrazovat pojem nekonečnosti, nýbrž O, takže znak nakladatelství znamená: Nakladatelství se snaží zprostředkovat vše, co může být alfou a omegou duchovního vědění, co tedy leží mezi počátkem a koncem. To je také chtěným smyslem znaku.

Návštěvy

Dnes:101
Včera:227
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat