Návod na přežití

77. Kde se nachází temno?

OTÁZKA: Kde si máme představit temno? Ve kterém směru podle pozemských představ leží peklo?

ODPOVĚĎ: Tato otázka není tak naivní, jak se na první pohled zdá a jak rozhodně byla také tazatelem myšlena. Pozemsky pozorováno, tedy podle polohy země ve vesmíru, leží těžiště temnot na západ. Na východ jde to k nejvyššímu bodu celého vesmíru, do duchovního prastvoření, tedy do světlé říše a nejvyššího bodu v ní: hradu Grálu. Na vysokém východě je tedy výchozí bod stvoření, vrchol všeho duchovna. Tím působí také zákon tíže ve vesmíru pozorováno od nynějšího stavu země ve velikém rozpětí od východu k západu. Západ je tedy nejspodnější hlubinou, kam musí klesnout těžké, hutné a tím také temné. K těmto zákonům se podrobněji vrátím po ještě napřed nutném velikém světovém dění. Aby to konečně mohlo být správně využito, to znamená použito. Mimo to chci k tomu ještě podotknout, že dnes celá země klesá již do oblasti temna, tedy je v zajetí temna, skrze ochotu nebo, lépe řečeno, skrze počínání lidských duchů, jak jsem již často podrobněji vysvětloval. (Přednáška: „Bylo jednou … !“)

Návštěvy

Dnes:110
Včera:227
Právě přítomno
2
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat