Návod na přežití

 
O webu navodnapreziti.cz
 
 
 
Web navodnapreziti.cz si klade za cíl pomáhat lidem, kteří v nouzi budou hledat odpovědi na své otázky.
 
Aby tedy nedošlo k omylům, web navodnapreziti.cz nebo ti, kteří stojí za ním v pozadí, nepředpokládá nějaký konec světa v roce 2020, jak by si mohl někdo mylně domýšlet. Ani netvrdí, že v roce 2020 bude konečné očistné dění (závěr očisty a roztřídění lidských duchů). I když ani to není vyloučeno, prostě "o onom dni nikdo neví, jen Otec sám"

Předpokládáme, že v roce 2020 dojde alespoň k určitému zvýšenému pohybu, který patří k očistě z vůle Boží. Název diskuze: "Svatý Boží soud - rok 2020" bude tedy pokračovat v dalších letech, dokud očista nebude dokonána. Pro další rok vytvoříme tedy diskuzi s názvem "Svatý Boží soud - rok 2021" atd.  
 
Očekáváme že by se mohla brzo začít naplňovat tato Abdrushinova slova:
 
"V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví." Abdrushin

Návštěvy

Dnes:110
Včera:227
Právě přítomno
2
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat