Návod na přežití

MUDr. Ivan David - europoslanec za SPD

Více
25. říj 2020 10:44 #1036 napsal Pavel Krajíček
Zde vám občas vložím nějaký komentář Ivana Davida. Jeho komentáře často obsahují info, které se z běžných médii prozápadních zvrhlíků nedozvíte:


MUDr. Ivan David - Europoslanec za stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD) ve frakci ID (Identita a demokracie)

Francie odvolala svého velvyslance z Ankary
Mezi Francií a Tureckem trvá od jara, mírně řečeno, diplomatické napětí. Tehdy turecká fregata, doprovázející loď s tureckými zbraněmi pro vládu Muslimského bratrstva v Libyi, zaútočila na francouzskou loď, která chtěla pašování zbraní zabránit. NATO tento incident chtělo ututlat, ale francouzský prezident se proti napadení ohradil. Od té doby si oba prezidenti vyměnili řadu diplomatických i méně diplomatických urážek, týkajících se jejich duševních i tělesných vlastností. Francie je jedna z mála zemí EU, která se pravidelně vyjadřuje proti různým „aktivitám“ Turecka, dá-li se to tak nazvat, a je kromě Rakouska stálým přímluvcem Řecka v jeho sporu o uhlovodíky v řeckém pobřežním šelfu, na něž si z pozice síly dělá Turecko nárok, podporováno zejména Německem.

Včera Francie odvolala svého vyslance v Ankaře. To je vážný krok, obvykle předcházející přerušení diplomatických styků. Důvod? Recep Tayip Erdogan označil svůj francouzský protějšek za „zralý pro psychiatra“. Důvodem je Macronovo „zacházení s muslimy“ po popravě učitele dějepisu v Paříži čečenským islamistou. "Jaký je Macronův problém s islámem a muslimy?" Potřebuje léčbu svého duševního zdraví, “ prohlásil Erdogan na kongresu Strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v centrální provincii Kesareia (Καισάρεια, turecky: Kayseri). A pokračoval, patřičně v ráži: "Co lze říci hlavě státu, která takto zachází s miliony příslušníků náboženské menšiny ve své zemi?" Nejprve (potřebuje) psychiatrické vyšetření,“ dodal Erdogan, aniž by cítil jakýkoli stud kvůli přeměně řeckých pravoslavných kostelů v Turecku na mešity.

To píše web Greek City Times a dodává, že krátce po vraždě učitele dějepisu Samuela Patyho z rukou islamistického vraha Macron oznámil, že jeho země rozpustí skupinu Cheikh Yassin Collective, podporující hnutí Hamás, která podle videa zveřejněného svým zakladatelem urážela popraveného učitele. Ve snaze o očištění Francie od radikálního islámu byly zavřeny mešity spojené s Muslimským bratrstvem. To bude pravděpodobný zdroj hněvu tureckého prezidenta, protože je jedním z hlavních podporovatelů tohoto islamistického hnutí.

Dodejme, že nedávno odvolalo Řecko svého velvyslance z Ázerbajdžánu, na protest proti agresi do Arménie, kterou Erdogan bezpodmínečně podporuje.

To, že teče krev nejen v Arcachu, Sýrii, Iráku, Libyi, ale i v Evropě, to je cíl, který si Erdogan vytýčil. Jasně nám to oznámil už v roce 2017, kdy vyhrožoval, že „žádný Evropan se nebude cítit bezpečný v ulicích svého města“. Tehdy Německo a Holandsko zakázaly agitaci turecké vládní strany AKP ve svých městech před referendem v Turecku, které mělo posílit a také posílilo jeho pravomoci coby hlavy státu. Po prezidentských volbách v roce 2018, které Erdogan vyhrál za pomoci vydatných represí a zatýkání politické opozice, se stal v Turecku autokratickým vládcem. Předtím obvinil Německo z nacistických a rasistických praktik, a vyzval Evropu, aby “dodržovala lidská práva“. Německo si z toho vzalo ponaučení a od té doby se v zájmu zachování dobrých ekonomických vztahů a zájmů zbrojních koncernů stalo mluvčím Turecka v Evropě. Francie na urážky reaguje jinak. Brzy uvidíme, zda Emmanuelu Macronovi toto odhodlání zůstane.

MUDr. Ivan David - 25. 10. 2020

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. říj 2020 10:42 #1039 napsal Pavel Krajíček
MUDr. Ivan David - Europoslanec za stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD) ve frakci ID (Identita a demokracie)

Arogance Erdogana a ignorování dohod Tureckem dosáhla nového vrcholu

Reakci prezidenta Francie na vraždu učitele, tedy tvrdý postup proti radikalizovaným muslimům ve Francii označil turecký prezident Erdogan na sjezdu své vládnoucí strany za začátek konce Evropy, která zahájila vnitřní válku s muslimy, což povede ke vnitřnímu zhroucení Evropy. Řekl, že problém Emanuela Macrona s islámem a muslimy vyžaduje jeho psychiatrické vyšetření a psychoterapii. Již dříve vyzval k bojkotu francouzských produktů.

V souvislosti s razií německé policie v berlínské mešitě uvedl, že „s takovými útoky na práva muslimských občanů vstoupil evropský fašismus do nové fáze“.

Erdogan ignoroval dohodu v NATO, že ve dnech 28. a 29. října nebudou ve východním Středomoří vojenská cvičení, naopak bude ve výsostných vodách Řecka turecké plavidlo Oruc Reis nadále hledat ložiska ropy a plynu. Turecké ministerstvo zahraničí vydalo agresivní prohlášení zdůrazňující, že řecký kontinentální šelf mezi Rhodosem, souostrovím Megisti a Krétou je turecký a proto Oruc Reis je v tureckém kontinentálním šelfu. Současně zaslal dopis OSN s výzvou, aby Řecko snížilo svůj národní vzdušný prostor na 6 mil a „demilitarizovalo ostrovy Egejského moře“ Jinými slovy, aby přestalo bránit svoje území. Řecko na toto jednání zatím nereagovalo.

Stálý představitel Turecka při OSN Feridun C. Sinirlioglu v dopisu generálnímu tajemníkovi OSN tvrdil, že Turecko prokazuje svoji dobrou vůli a dává příležitost diplomatickému řešení, avšak nemůže tolerovat porušování práv Turecka a kyperských Turků. Stěžuje si na nepravdivá tvrzení předsedy vlády Řecka Mitsotakise a tvrdí, že jádrem konfliktu ve východním Středomoří jsou maximalistické požadavky a jednostranné kroky Řecka a řecké kyperské správy od roku 2003, které porušují inherentní a svrchovaná práva Turecka.

Podle informací z dnešního rána, Turecko dále eskaluje krizi, označuje jako své vše od Kastelorizo až po Krétu a oznámilo, že v oblasti bude provádět "vědecký výzkum". Jde o průzkum dna pomocí explozí a seismografů. Plavidlo Oruc Reis doprovázejí turecké válečné lodi. V posledních dnech turecký ministr energetiky Fatih Donmez znovu opakuje, že pokud průzkum Oruc Reis odhalí, že na jihu Kastellorizo ​​je ložisko zemního plynu, „půjdeme na to». Na místo už směřuje loď s vrtnou soupravou.

S loupežnými výpravami Turecka sympatizují představitelé Španělska a Itálie, Německo kancléřky Merkel nad nimi drží ochrannou ruku, V současné době předsedá Evropské unii. Nepřekáží, že Turecko současně otevřeně podporuje dodávkou zbraní a vysíláním džihádistů Ázerbájdžán, jehož armáda páchá válečné zločiny v Náhorním Karabachu.


MUDr. Ivan David - 26. 10. 2020

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. říj 2020 09:17 #1053 napsal Pavel Krajíček
Turci a Azeři dobývají Šuši - Arménům v Arcachu hrozí vyvraždění

Svobodná republika Arcach – u nás známá jako Náhorní Karabach – zažívá asi nejtěžší hodiny své historie. Smíšené azerbajdžánsko-turecké jednotky podporované najatými džihádisty ze Sýrie a Libye po průlomu jižní fronty postoupily až k městu Šuši. Během včerejšího večera podle arménské agentury ANI probíhaly těžké boje 5 km od Šuši. Toto město leží na důležité silnici M-12, kterou z arménského města Goris proudí do Arcachu zásoby.

Islamistické turecko-azerské koalici se během minulého týdne podařilo dobýt provincie Havrut a Zangilan. Armény v Arcachu tím Turci a jejich spojenci z Azerbajdžánu odřízli od možnosti zásobování z Íránu. Na severu v Śahumjanské oblasti Arcachu probíhá fronta na několika místech přes silnici vedoucí do arménského města Vardenis. Neustále ostřelování neumožňuje touto cestou vozit potřebný proviant. Šuši tvoří bránu k asi 10 km vzdálenému hlavnímu městu Stěpankert.

Silnice Šuši - Goris je nyní jedinou cestou, kterou do Arcachu proudí potraviny, zdravotnický materiál, ale i munice a potřeby k obraně. Město je po staletí pevností, která tuto trasu střežila. Do města včera přijel prezident Arcachu Arajik Harutjunjan (na obr. 1), který v přímém televizním přenosu vyzval všechny obyvatele, aby přišli posílit obranu města. V projevu vysílaném od prastaré katedrály, která byla nedávno poničena raketovými útoky, připomněl, že kdo ovládá Šuši ovládá Arcach.

„Dnes, v tomto rozhodujícím historickém okamžiku, kdy turecko-ázerbájdžánské a teroristické gangy s využitím všech svých vojenských zdrojů podnikly útok na Artsakh zaměřený na vyhlazení a vyhnanství všech Acsach Arménů, kteří žijí na své rodné půdě po tisíciletí, z jejich vlasti pokračujeme v boji na život a na smrt v nerovných podmínkách v každém ohledu. Nyní ohrožují naši vlast a naši existenci nejen po celé frontové linii, ale také nasadili velké vojenské zdroje směrem k Šuši, aby za každou cenu dobyli hrdou arménskou městskou pevnost.

Šuši není jen město, je to symbol odhodlání arménského lidu žít ve své vlastní kolébce, symbol vítězství arménského lidu. Šuši je tlukoucím srdcem všech Arménů. Jako vrchní velitel ozbrojených sil Arcachu znovu vyzývám každého z Vás, abyste se spojili a bránili naše Šuši, náš Arcsach, naši národní důstojnost“, řekl Harutjunjan.

Postup azerských jednotek a syrských džihádistů, jimž velí turečtí generálové, nápadně připomíná řádění nacistického Werhmachu a jednotek SS – Totekonpfverbände v Bělorusku za 2. světové války. Azery okupované jižní oblasti Arcachu jsou kompletně zničené. Města a vesnice byly z těžkých zbraní doslova rozstříleny. Lidé, kteří nepadli při obraně nebo které se nepodařilo včas evakuovat, jsou podle zpráv z fronty vražděni džihádisty, které do země dovezlo Turecko. Islamisté zveřejnili několik videosnímků, na nichž kulomety popravují zajatce a arménské civilisty, kteří jim padli do rukou.

Ke střelbě na civilní cíle byly bohužel použity i 152 mm samohybné houfnice DANA (obr. 4) a 122 mm raketomety Vampír (obr. 5) české výroby. Na frontu se dostaly oklikou přeprodejem přes izraelskou firmu ELBIT Systems. Ještě smutnější je způsob, jakým se česká vláda staví k útoku na Arcach, při nemž turecké a azerské jednotky v masovém měřítku páchají válečné zločiny. Vláda odmítla zrušit cestu ministra obrany Lubomíra Metnara (ANO) do Turecka. Spolu s ním pojedou 10. 11. 2020 jednat do Ankary zástupci českých zbrojovek o dodávkách dalších zbraní a munice, které s vysokou mírou pravděpodobnosti přes Turecko zamíří na azerskou stranu fronty do Arcachu.

Pro připomenutí - Lubomír Metnar jako ministr vnitra souhlasil v před dvěma lety v Marrákéši s deklarací, která podporuje masovou migraci Afričanů do EU.

Válečné zločiny, kterých se dopouští vojáci turecko-azerské koalice spolu s najatými džihádisty ze Sýrie a Libye, nejsou nějakými „výstřelky“, k nimž dochází za každé války. Jde o systematickou strategii, jejímž cílem je vyvraždění a vyhnání místního obyvatelstva. Občané Arcachu mají tu „smůlu“, že žijí na území, přes něž hodlají Turci a Azeři vést nový plynovod z Ázerbajdžánu do Turecka. Tento plynovod by se měl v Turecku napojit na potrubí systému Nabucco, což je projekt EU. Jde o soustavu, kterou má být do EU dodáván plyn z Kavkazu jako hlavní konkurence současným ruským dodávkám přes rusko-německý Nordstraem a plynovody vedoucí přes Ukrajinu a ČR.

Projekt Nabucco několik let ležel ladem. Práce na něm byly před několik měsíci obnoveny byly až poté, kdy EU donutila Bulharsko odstoupit od společného projektu s Ruskem, který se nazýval Jižní proud. V Bulharsku měl na území EU vystoupit plynovod, který ruský Gasprom plánuje vybudovat na dně Černého moře. Přes Bulharsko mělo potrubí pokračovat jednou větví do Řecka a na Balkán a druhou větví do střední Evropy.

Evropská komise kvůli likvidaci Jižního proudu předložila Evropskému parlamentu návrh nového plynového balíčku, který zakazuje firmám těžícím plyn provozovat v EU plynovody. V návrhu nařízení, o němž nyní v EP probíhá jednání ve výborech, je samozřejmě výjimka pro již fungující projekty jako je německo-ruský Severní proud. Bulharům stejná šance dána nebyla. Současně s tím Komise znovu rozjela aktivity na vybudování plynovodu Nabucco, který by přes Turecko měl do EU přivádět plyn mimo jiné z Ázerbajdžánu. Nikoli náhodou ve stejné době Azeři pod velením tureckých generálů zaútočili na Arcach.

Podezření, že cílem azerských vojáků je vyvraždění Arménů v Arcachu, aby „udělali místo“ plynovodu Nabucco potvrzují i noční zprávy z Arménie. US ambasáda v Jerevanu vydala všem americkým občanům doporučení, aby necestovali do východních provincií Ararat, Vajot dzor a Sjunik. Podle agentury ANI ambasáda USA doporučení oficiálně vysvětlila zprávami o azerských sabotážních skupinách operujících na arménském území. Může však jít i o částečné uvolnění zpráv špionů z CIA o připravené invazi do samotné Arménie. Tyto provincie sousedí na jedné straně s Arcachem a na druhé straně s Tureckem. Právě přes ně chtějí Turci a Azeři vést další asi 100 km úsek plynovodu. Nabucco bude tedy přímo konkurovat ruským plynovodům.

Celý svět bohužel opět přihlíží další genocidě, kterou na Arménech páchají Azeři a Turci. Bránícím se Arménům nikdo nepřišel na pomoc. Oficiálně jim nikdo nedodává ani zbraně a munici. K přímé vojenské pomoci napadeným se neodhodlalo ani Rusko, které má s Arménií uzavřenou spojeneckou smlouvu.

Rusko stejně jako další země se snaží diplomatickou cestou dosáhnout ukončení války. Jeho pokusy o sjednání příměří však zatím vždy selhaly. Od začátku války došlo k třem pokusům o zavedení humanitárního příměří. První příměří bylo sjednáno 10. 10. 2020 v Moskvě za zprostředkování ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova. Vydrželo však pouhých 5 minut. Podobně dopadla dohoda o zastavení palby, kterou 17. 10. 2020 zprostředkovala Francie. Boje nebyly přerušeny ani na dobu příměří, které 25. 10. 2020 zástupci obou stran slíbili US ministru zahraničí Miku Pompeovi.

Ve všech případech znemožnili příměří Azeři, kteří podle na místě se pohybujících novinářů stříleli i na zástupce Mezinárodního výboru Červeného kříže a Červeného půlměsíce, kteří měli zprostředkovat výměnu zajatců. Azeři těžkými zbraněmi napadli i sanitky, které měly odvážet zraněné.

Je to další špinavá turecká válka s použitím protureckých syrských zdrogovaných džihádistů, která se vyznačuje neobyčejnou krutostí vůči civilistům a zajatcům. Třetí velká agrese Turecka od začátku roku 2018, "malé" nepočítám. A Západ i Východ se předhánějí v bezmocnosti.

MUDr. Ivan David - 30. 10. 2020
Poděkovali: Marek Antal, Peter Orolín

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. říj 2020 13:34 #1061 napsal Pavel Krajíček
Arménie „staví“ Rusko do války: Formálně žádá o pomoc. Moskva přijímá: „Zaručujeme vaši bezpečnost“

Arménský premiér Nikol Pashinyan formálně požádal ruského prezidenta Vladimira Putina o pomoc při zajišťování bezpečnosti jeho země uprostřed konfliktu v Náhorním Karabachu, uvedlo dnes arménské ministerstvo zahraničí. arménská hranice bude v bezpečí před jakýmkoli vniknutím.

„Arménský premiér požádal ruského prezidenta o neprodlené konzultace s cílem vyjasnit druh a rozsah pomoci, kterou může Ruská federace Arménii nabídnout, aby byla zaručena její bezpečnost,“ uvedlo ministerstvo ve svém prohlášení.

Rusko poskytne Arménii veškerou nezbytnou pomoc na základě Smlouvy o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci mezi těmito dvěma zeměmi, pokud se nepřátelské akce v Náhorním Karabachu dostanou na arménské území, uvedlo ruské ministerstvo zahraničí ve svém prohlášení.

Ministerstvo potvrdilo, že arménský premiér Nikol Pashinyan požádal ruského prezidenta Vladimira Putina o konzultace s cílem určit druh a rozsah ruské pomoci, kterou by Rusko mohlo poskytnout k zajištění jeho bezpečnosti.

„Znovu potvrzujeme závazek Ruské federace jako spojence Arménské republiky, včetně závazků vyplývajících ze Smlouvy z roku 1997,“ uvádí se v prohlášení.

Podle ruského ministerstva některé články této smlouvy předpokládají konkrétní kroky v případě hrozby ozbrojeného útoku nebo agrese proti územím obou zemí.

Moskva rovněž zopakovala svou výzvu všem stranám konfliktu v Náhorním Karabachu, aby na základě dosažených dohod přistoupily k okamžitému příměří, deeskalaci a návratu k mírovým rozhovorům. jichž se zúčastnili ministři zahraničí Ruska, Ázerbájdžánu a Arménie během jednání v Moskvě 10. října.

Ruská federace má v Arménii základnu, která disponuje systémy Mig-29, Mi-24 a / a S-400 i tanky.

MUDr. Ivan David - 31. 10. 2020

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. říj 2020 17:38 #1062 napsal Pavel Krajíček
Azeři vraždí civilisty v Arcachu zakázanou fosforovou municí

Průběh války v Arcachu, který je u nás znám též pod názvem Náhorní Karabach, potvrzuje, že cílem ázerbajdžánské armády je genocida Arménů žijící v této nezávislé republice. Arcašský oumbudsman Artak Beglarjan zveřejnil informace o masivním nasazení zakázané fosforové munice proti civilistům. Arménská agentura ANI v této souvislosti připomněla, že podle Ženevských úmluv o pravidlech vedení války jde o těžký válečný zločin.

Kvůli surovému způsobu vedení boje azerskou armádou, která likviduje obce na území Arcachu plošným raketovým, dělostřeleckým a dronovým bombardováním, uprchlo do lesů podle ombudsmana asi 75 tisíc civilistů. Azerské vojenské jednotky, kterým velí turečtí generálové, nyní podle Beglarjana přistoupili k zapalování těchto lesů pomocí fosforové munice.

Upalování bylo oblíbenou zábavou osmanských vojáků a důstojníků už v dobách genocidy Arménů v roce 1915...

MUDr. Ivan David - 31. 10. 2020

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. lis 2020 10:41 #1064 napsal Pavel Krajíček
Jsme ve válce

Evropa je ve válce s islamismem – ať si to přizná nebo ne. Islamisté rádi kdeco zapalují – Evropa je tedy v ohni.

Včera atentát na kněze řecké pravoslavné církve v Lyonu – atentátník ho postřelil při zavírání kostela – musel tam tedy čekat na vhodnou chvíli. Po činu z místa uprchl, kněz byl těžce zraněn. Francouzské kostely má hlídat policie – někde se vloudila chyba nebo to uhlídat nejde.

V centru Atén pálili včera islamisté portréty francouzského prezidenta Macrona spolu s francouzskými vlajkami. Několik set se jich k tomu sešlo a na dnes plánují další „upalování“. Protest koordinovali migranti z Bangladéše – vzpomínáte na včerejší video, kde v Bangladéši islamisté ubili a spálili člověka, protože cosi znesvětil?

Zatěžkávací zkouška čeká celou Evropu. Zejména čekám na to, že muslimové, kteří tu s námi chtějí žít i nadále, dají hlasitě najevo, že toto vše se neděje v jejich jménu. Že šílenci s ohněm a noži nejsou jejich bratři ve víře. Že oni přišli do sekulární Evropy, aby zde mohli v klidu žít, a ne nám sem zavádět středověké pořádky. Že řádění a vraždy ve jménu víry nebudou tolerovat.

Stejně důrazně to musí dát najevo politici a vlády – a žádat od evropských muslimů a jejich náboženských obcí loajalitu k nové vlasti. Francie je ale zatím tragicky osamocena a export zbraní do zemí, odkud se na oplátku importují fanatici, (ne)utěšeně roste.

Nechali to zajít příliš daleko. Pro nás, kteří nemáme početné muslimské menšiny, budiž válka v ulicích evropských měst ponaučením.

MUDr. Ivan David - 1. 11. 2020

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. led 2021 01:14 #1374 napsal Zdeněk Hrubý
Mudr. Ivan David

Co už se nesmí
Chtěl jsem publikovat autentické video dokumentující zavraždění mladé ženy při demonstraci ve Washingtonu. To se mi na FB nepodařilo. Jméno té ženy je známé, ale automat ho zřejmě identifikuje a podle toho pozná, co zablokovat. Byl jsem známými ujištěn, že to nejde. Prezident USA má zablokovaný FB do konce svého funkčního období. Video jsem poslal dál. doufám, že ho uvidí co nejvíce lidí, aby si uvědomili, kam až dospěla demokratura, a jakou budoucnost pro nás připravují. Možná dnes vyjde na Parlamentních listech rozhovor se mnou. Přikládám závěr z videa- okamžik před tím, než mladá žena padne k zemi (vpravo nahoře).


viz Facebook Mudr. Ivan David

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. led 2021 00:21 #1395 napsal Zdeněk Hrubý
Požár Reichstagu Reloaded
"Göring požár považoval za signál ke spuštění komunistického puče. Druhý den oficiální agentura Preussische Pressedienst (Pruská tisková služba) napsala, že tento „čin žhářství je nejnestvůrnějším teroristickým činem vykonaným bolševismem v Německu“....Okamžitou reakcí bylo vydání Reichstagsbrandverordnung (Dekretu o požáru Říšského sněmu) prezidentem von Hindenburgem, který omezil mnohá lidská práva. První ze šesti článků dekretu pozastavil do odvolání platnost sedmi článků německé ústavy, týkajících se osobní svobody, svobody projevu, svobody tisku, práva shromažďovacího a telefonního a poštovního tajemství. V dalších článcích dekretu byly například převedeny některé pravomoci spolkových zemí na ústřední vládu a byly umožněny těžší tresty včetně trestu smrti za založení požáru veřejných budov."
Podobnost čistě náhodná…
Včera vyjádřila bývalá první dáma USA Michelle Obama názor, že Donald Trump by měl být doživotně vymazán ze všech sociálních sítí. Jako kdysi kněží vysekávali ze všech nápisů jméno faraona Achnatona, který místo mnoha božstev s mnoha chrámy a kněžími zavedl systém monoteismu. Neměly po něm zbýt v dějinách žádné stopy. Nepodařilo se jim to.
Big Tech ochotně poslechly a z úřadujícího prezidenta USA se stala oficiálně neosoba. Dokonce mu prý brání rozesílat hromadné maily.
Ale to jeho odpůrcům stále nestačí. Pelosi a další chtějí po vládě, aby ho prohlásila za neschopného zastávat úřad, protože prý každý další den, který stráví jako prezident, je pro USA smrtelně nebezpečný. A když už i na viceprezidenta Pence je tohle moc, chtějí Trumpa impeachovat. Dosáhli by tak toho, že už by nikdy nemohl kandidovat na prezidenta.
A nejen jeho chtějí „zlikvidovat“. President-elect Biden prohlásil v rozhovoru pro novináře, že senátoři Ted Cruz a Josh Hawley, kteří byli prvními, kdo vznesli námitky proti volebním podvodům, jsou „nacisté“, a žádá jejich odstranění z Kongresu, aby už též ne mohli nikdy nikam kandidovat. Jsou to prý lháři, kteří se inspirovali nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem. Zpochybňují Neposkvrněné Zvolení Joea Bidena, a to už je zřejmě federální zločin.
Před domem Joshe Hawleye se včera shromáždily bojůvky Antify, řvali, vyhrožovali a nadávali jemu, jeho ženě a novorozenému dítěti. Řekl v noci pro Foxnews.
Ostatně, CNN volá po tom, aby kabelové televize odstranily Foxnews ze svých sítí a to přesto, že tento kanál tak snaživě vyhlásil Bidena zvoleným prezidentem. Nikdy nemůžeš zradit dost.
Alternativní platforma Parler byla odstraněna z aplikací Googlu, protože není dost cenzurovaná.
Je jen otázka času, kdy se to dostane i k nám a každý, kdo nepodepíše bezpodmínečný souhlas se zmíněným Neposkvrněným zvolením, bude smazán. Je otázka času, kdy bude přijata možnost rozšířené korespondenční či elektronické volby a už nikdy nebude hrát roli, kdo jak hlasoval. Tu dobu jsme zažili – ale o takových prostředcích kontroly veřejnosti si mohli komunisté nechat jen zdát. Možná tomu můžeme ještě zabránit, ale to bychom museli přestat říkat, že nás se nějaká cenzura na sociálních sítích přece netýká….


Facebook Mudr. Ivan David

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:86
Včera:170
Právě přítomno
2
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat