Návod na přežití

Volby do Poslanecké sněmovny ČR 2021

Více
25. led 2021 22:40 #1458 napsal Pavel Krajíček
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2021 jsou volby, které mají proběhnout ve dnech 8. a 9. října 2021. zdroj: cs.wikipedia.org/wi..._republiky_2021

Já jsem opravdu zvědavý jak dopadnou letošní volby u nás do parlamentu s ohledem na nové korona náboženství, korona šílenství a korona fanatiky... zdalipak se to projeví ve volbách?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2021 22:41 #1459 napsal Pavel Krajíček
Kdyby nenažraní shniloši chtěli na podzim volit srdcem a ne žaludkem, tak tady mají tip: Národní demokracie: narodnidemokracie.cz/

Z wiki :
"Podle vyjádření politologů v lednu 2021 se zdá být hrozba, že se ČSSD a KSČM do sněmovny nedostanou, jako reálná. To by mohlo znamenat, že Andrej Babiš nebude mít s kým sestavit vládu a skončí v opozici. Problém ale může mít i trojice stran kandidujících v rámci SPOLU, protože mohou tímto spojením odradit své voliče."

Posledně se Babiš spojil s ČSSD namísto s někým kdo dostal více hlasů, tak nyní to bude mít asi těžší. To je prostě tak, když tam není normální člověk, který má na srdci v první řadě lásku k vlasti. Babiš je podnikatel a ne vlastenec a tak má strach z báby Merkel apod. a proto místo aby se spojil např. s SPD, tak dal přednost ČSSD. Kdyby ale shniloši, důchodci apod. byli v nitru živí a měli pravou lásku, tak by museli volit vlastenecké strany. Takto myslí jen na ty své nenažrané bachory a volí klobásu a koblihu.
Poděkovali: Marek Antal

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:01 - 03. úno 2021 10:54 #1492 napsal Pavel Krajíček
Najednou je volební zákon závadný a musí se měnit. Zvrhlým stranám, kterým hrozí nebezpečí se vyšlo vstříc:

Ústavní soud potvrdil radikální změnu. Zrušil část volebního zákona
Ústavní soud vyhlásil zásadní změnu, která se promítne ve volbách do Poslanecké sněmovny. Soudci totiž projednávali stížnost, která mířila na kvórum pro koalice a metodu pro rozdělování hlasů znevýhodňující menší strany. Ústavní soud poté ve svém nálezu zrušil část pro porušení rovnosti volebního práva a šancí kandidujících stran. článek: echo24.cz/a/SErJf/u...olebniho-zakona


Je to v háji: Rychetský a spol. rozhodli. Není jak pořádat volby. Je veselo
Ústavní soud zrušil část volebního zákona. Vyhověl tak stížnosti skupiny senátorů kolem hnutí STAN. Předseda tribunálu Pavel Rychetský, který je autorem nálezu, jej představí v 10 hodin. Předsedové malých stran se radují, že končí diskriminace. Ovšem podle ombudsmana Stanislava Křečka tak dostávají volby „flákanec“. Sociolog Hampl dokonce vyzývá, aby se Ústavním soudem nikdo neřídil. A europoslanec ODS Jan Zahradil připomíná, že radost z tohoto rozhodnutí budou mít hlavně komunisté, sociální demokrati a Tomio Okamura. Nikoliv koalice. článek: www.parlamentnilist...e-veselo-652625

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:51 #1493 napsal Pavel Krajíček
Petr Hampl
Co mám proti volebnímu rozsudku nejvyššího soudu. Nejde o to, který způsob přepočítávání je lepší a který ústavnější. Jde o to, že ústavní soud zasáhl do fakticky probíhajících voleb a upravil pravidla na míru jednomu subjektu - tomu, se kterým osobně sympatizuje předseda nejvyššího soudu.
Posunul tak zemi do stavu, kdy před každými volbami budou upravována pravidla - pokaždé tak, jak to bude potřebovat ta správná vybraná strana. Takhle okázale nepohrdali principem svobodných voleb ani komunisté ve svých nejbrutálnějších letech.
www.facebook.com/so...750950931833879

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 17:59 #1494 napsal Pavel Krajíček
„Kdo komu co slíbil?“ Benešová spekuluje o korupci ústavních soudců
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) označila středeční nález Ústavního soudu k volebnímu zákonu za divný, podle ní nepůsobí objektivně. Uvedla to v rozhovoru pro Deník N. Podle ministryně nelze vyloučit, že soudci za své rozhodnutí mohli dostat něco přislíbeno.
„Soudci jsou jenom lidi, někteří chtějí opakovat mandát,“ prohlásila Benešová. Ústavní soudce jmenuje prezident se souhlasem Senátu. Rozhodnutí soudu ministryně označila za „vrcholové číslo“, nad kterým zůstává rozum stát. „Na ústavním nálezu mi hlavně vadí, že to tam měli přes tři roky a teď pár měsíců před volbami najednou rozhodují,“ podotkla. „Co je za tím? Komu se kdo zavázal, kdo komu co slíbil?“ pokračovala. článek: echo24.cz/a/SXSVy/k...stavnich-soudcu„Budete za STAN kandidovat na prezidenta?“ ptá se Babiš předsedy ÚS Rychetského
Premiér Andrej Babiš (ANO) vyzval předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského, aby se vyjádřil, zda bude za opoziční hnutí STAN za dva roky kandidovat na funkci prezidenta. Reagoval tím naštvaně na rozhodnutí ÚS zrušit část volebního zákona. Předseda STAN Vít Rakušan ale odmítá tvrzení, že by hnutí nabídlo Rychetskému prezidentskou kandidaturu. „To my neděláme, sorry jako,“ napsal na Twitter. Myšlenky na Pražský hrad později popřel i Rychetský. článek: echo24.cz/a/ScS56/b...-us-rychetskeho

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 21:01 #1495 napsal Pavel Krajíček
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 21:38 #1496 napsal Pavel Krajíček
Na politické scéně v ČR právě v těchto hodinách propukl naprostý chaos, který znamená přeformátování politických procesů v ČR za pomoci soudců, kteří stejně jako v USA se rozhodli odstavit od moci populistického vůdce.

Ústavní soud v ČR provedl palácový převrat a vypukl naprostý chaos! Rychetského družina ústavních soudců zrušila ustanovení volebního zákona o multiplikačním kvóru pro vstup koalic do sněmovny, koalicím tak bude stačit pro vstup 5% hlasů! Soudci navíc zrušili D’Hondtovu sčítací metodu a bonusy pro vítěze voleb! Je to oficiální, Andrej Babiš již nebude schopen složit vládu po volbách, jenže stejně tak se to nemusí podařit ani Demobloku! Čeká nás nová Opoziční smlouva mezi Piráty či ODS a Hnutím ANO, ale bez Babiše, který se místo toho začne ucházet o post prezidenta? Ústavní soudci ovlivnili v předstihu výsledek voleb a Ivan Bartoš od Pirátů je rázem horkým globalistickým kandidátem na premiéra ČR!

Nejprve si musíme vysvětlit, k čemu vlastně došlo. Pavel Rychetský je samozřejmě globalista a cílem globalistů je likvidace národních a populistických procesů řízení, které v roce 2021 již nejsou potřeba. Svoji úlohu tito kádři splnili a jsou odstavováni. V USA byl odstaven Donald Trump, splnil z pohledu globalistů svoji roli. Úlohu splnil i Andrej Babiš a rovněž bude odstraněn. Robert Fico dlouhá léta plnil úlohy globalistů na Slovensku, úlohy splnil a byl odstraněn. Nově přicházející kádři mají a budou mít jediný úkol, provést Velký reset ve společnosti a zavést Total Control nad celou populací. článek: aeronet.cz/news/ust...ic-do-snemovny/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 22:03 - 03. úno 2021 22:03 #1497 napsal Pavel Krajíček
Tak už chápete?

Sněmovna bez d'Hondtovy metody: ANO, ČSSD a KSČM by většinu neměly
Kdyby d'Hondtova metoda, kterou zrušil Ústavní soud, nebyla použita ve sněmovních volbách v roce 2017, přišlo by vládní hnutí ANO o 15 mandátů. Místo nynějších 78 křesel by jich v dolní komoře mělo 63. Současná koalice ANO a ČSSD s podporou komunistů by pak neměla většinu. Disponovala by 96 hlasy, nyní jich má 108. Vyplývá to z přepočtu, který ve středu zveřejnila Česká televize (ČT).
článek: www.novinky.cz/doma...nemely-40349888

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. úno 2021 18:46 - 10. úno 2021 18:47 #1519 napsal Pavel Krajíček
Zeman změnil názor. Rychetskému nedá vyznamenání, kvůli zrušení volebního zákona
Prezident Miloš Zeman změnil názor a předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského nakonec nevyznamená. Oznámil to na sociálních sítích hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Zeman svůj obrat vysvětluje tím, že Rychetský a další ústavní soudci poškodili Českou republiku zrušením volebního zákona necelý rok před volbami.
článek: cnn.iprima.cz/zeman...c-neudeli-18909

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. bře 2021 19:37 #1601 napsal Pavel Krajíček
Jestliže se shnili nenažranci a důchodci nevzpamatují, tak nás čeká po volbách první varianta:

1. Zvítězí extrémní levice, premiérem se stane pirát Bartoš. Pak dojde k otevření hranic, masovému přijímání migrantů, moci nevolených neziskovek a samozvaných aktivistů, naroste vliv LGBT zejména na školy, pravděpodobně dojde k likvidaci naší měny (říká se tomu "nežně": přijetí eura). Pravděpodobně budou prolomeny Benešovy dekrety a dojde k restitucím sudetského majetku. Neuhrazené válečné reparace za škody na majetku a životech, jež nám Německo způsobilo, budou zapomenuty. ČR postupně zanikne a změní se v bezvýznamný euroregion, poslušně otročící v montovnách, krmený druhořadými potravinami z evropské nadprodukce.

2. Zvítězí vlastenecké strany, které společně protlačí své politické křídlo (SPD) do sněmovny v takové síle, aby bylo možné vytvořit středopravou vládu. Ta prosadí referendum o Czexitu, odmítne nelegální imigraci, bude pracovat na vybudování potravinové soběstačnosti a k obraně našich hranic postupně budovat vševojskovou armádu. Společně se státy V4 pak bude pracovat na zrovnoprávnění pozice V4 vůči vedení EU.

Bartoš, nebo Okamura? Jakou budoucnost si občané vyberou? Nechají se zmasakrovat covidovou propagandou, takže na všechno ostatní zapomenou?


celý článek: www.protiproud.cz/p...kaz-obcanum.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2021 08:13 #1682 napsal Pavel Krajíček
Václav Klaus mladší na sociálních sítích oznámil, že se stahuje z veřejného života, že už nemá sílu dál vést Trikolóru...
Má totiž pocit, že je Česká republika ohrožena. Prý se blíží nepřítel.
Člen Trikolóry se za to na Klause pořádně rozzlobil. Vyčetl mu, že takto se z postu předsedy strany neodchází. Zvláště ne, když je republika v ohrožení. Jenže také napsal, že Klausovi mladšímu rozumí. Prý na něj byl přichystán odpudivý útok. článek: www.parlamentnilist...l-z-rady-658282
Poděkovali: Zdeněk Hrubý

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. dub 2021 10:18 - 09. dub 2021 10:18 #1726 napsal Pavel Krajíček
Nový důkaz o Babišově spolupráci s StB. Našla se karta agenta Bureše
Ve slovenském archivu objevili statistickou kartu, kterou zavedla Státní bezpečnost na Andreje Babiše jako svého agenta. Soud tak po letech dostal nový písemný důkaz, který odporuje tvrzení českého premiéra.
článek: www.seznamzpravy.cz...a-burese-149835

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:106
Včera:227
Právě přítomno
3
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat