Návod na přežití

AO-institut a další bludaři

Více
08. kvě 2020 20:01 #743 napsal Pavel Krajíček
Protože diskuze o bludařích je na druhém webu, kde jsou diskuze nyní pro registrované, tak toto téma zde zkopíruji:

Vzpomínáte na AO institut? Měli web několik let a shodou okolnosti skončili v ten rok (2011), kdy my jsme začali s naším webem poselstvi-gralu.cz.

A dnes jsem dostal email s odkazem na nový web, který pochází zase od nich: cesta-gralu.cz

Také se už roztahují na Facebooku: www.facebook.com/Ce...PathOfTheGrail/ mnoho líných, změkčilých, samolibých čtenářů PG jim už skáče na lep.

Píši jen abyste věděli komu to patří, kdybyste na to natrefili. Jedná se o blouznivce, kteří přijímali od Vollmanna bludy z astrálu. Zastánci cenzurovaného Poselství Grálu. Mám ještě doma jejich spisy. Tak aby jim hned někdo zase neskočil na lep.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. kvě 2020 20:03 #744 napsal Pavel Krajíček
Uživatelka psala:

"Já jsem od Prokopa minulý rok dostala dvě knihy z jejich nakladatelství Volání (aspoň si celou dobu myslím, že patří pod AO Institut). Byly to Ženám a 15 stupňů na cestě k pravému ženství. Nepřišlo mi to vlastně vůbec špatné a pro ženy, které ještě hledají, jaké že jsou ty pravé ctnosti a hodnoty, by to mohlo být pěkné čtení. Autorka je, myslím, nějaká paní Štokrová. Akorát mě trochu zarazilo její prohlášení, že by se ženy neměly vůbec líčit nebo si barvit vlasy. Pro mě je to v nějaké přirozené míře naprosto v pořádku a shodly jsme se na tom i s dalšími ženami tady z webu.

Jinak mohl byste mi o tom AO Institutu říci něco víc? Kteří lidé za tím stojí, jaké činnosti se věnovali? Já jen vím, že ho na svých stránkách dost zmiňoval pan Marschner..."

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. kvě 2020 20:05 #745 napsal Pavel Krajíček
To jsou ti nejhorší. Do Pravdy zamíchají zrnka svých bludů a tak svedou mnoho lidi, protože 95% vypadá tak krásně a líbí se to ostatním... takže pak spolknou i těch 5% bludů.

Abdrushin píše:
"K tomuto kruhu připojuje se pak ještě jeden, který obsahuje takové lidi, kteří si nemohou odpustit, aby k tomu, co jim bylo dáno, nenavazovali vlastní myšlenky, aby s jednou kapkou Pravdy, k jejímuž přijetí se jim dostalo příležitosti, sami nějak při jejím šíření nedosahovali nějakého lesku! Nemohou zanechat toho, aby nevetkávali do přečteného nebo slyšeného vlastní názory a všechno dále nerozpřádali tak, jak to vyvstává v jejich fantazii. Těchto lidí není naštěstí mnoho, avšak jsou o to nebezpečnější, protože z jediného zrnka Pravdy tvoří a šíří bludné učení."
-
AO institut po celou dobu svého působení byl zastáncem cenzurovaného Poselství Grálu. Z toho jasně vyplývá, že se jedná o velice nebezpečné lidi, jako každý, kdo propaguje zcenzurované Slovo, protože ve své podstatě se jedná o vrahy. Cenzura PG je souznačná s ukřižováním Ježíše. V obou případech se jedná o zločin na Slově.

Uvažujte - vedení v Hnutí Grálu (dříve mnoho let A. Zatloukal) muselo vědět o těch chybách v Poselství Grálu, které tam zanesl cenzor viz článek Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou

Tedy z toho vyplývá, že zcela vědomě lhali svým ovečkám. Prodávali jim zfalšované PG, takže i podváděli. Nepřecházejte to povrchně. Znamená to, že to jsou lháři a podvodníci! Rozumíte tomu? Stoupenci Hnutí Grálu se nechávají vést lháři a podvodníky! Jak je vůbec možné že člověk, který čte Slovo Boží je lhář a podvodník? A pokud to vedení Hnutí Grálu za celá desetiletí nenašlo ty chyby v PG, které tam zanesl cenzor, tak jsou obyčejní břídilové a ne vážní čtenáři PG.

Takže jen toto samojediné stačí. Kdokoli propaguje cenzuru PG dává tím jasně najevo, že je duchovní spodina, shniloš a lenoch anebo lhář a podvodník. Jenže AO institut to tehdy potvrzoval tím, že tvrdil, že přijímá od Vollmanna, což byl hlavní aktér cenzury.

Vemte si, že Hnutí Grálu také vydává hezké tiskoviny. Nebo samotný Vollmann i něco napsal. Já jsem jeho spisy moc nečetl, ale ten co jsem přečetl, tak jsem tam hned našel chybu viz článek Apoštol Vollmann a jeho rozumové bludy

Ale tou největší chybou je propagace cenzury, protože v cenzuře je zničen žebřík, který dal lidem Abdrushin. A že důsledky jsou vidět o tom není pochyb. Stačí se jen podívat na stoupence Hnutí Grálu, kde se cenzura čte... ze všech se stala odporně zapáchající žumpa, shniloši, samolibá shnilá cháska, která dokonce ještě kritizuje ty, kteří se hýbou, viz článek Lenost stoupenců Hnutí Grálu

Jinak oni těch webů mají více i aktivit, když tak Vám pošlu do vzkazu odkazy. I jména znám i jejich fotografie mám někde.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. kvě 2020 20:06 #746 napsal Pavel Krajíček
Pan Jaroslav Peroutka napsal:

"Lidé, kteří stojí za ao-institutem, jsou ti, kteří pořádají tzv. Českou konferenci nebo např. provozují Radio Bohemia, nakladatelství Volání. Kdysi založili tzv. "Správní kancelář pro spravování země ve smyslu Světla". Neúspěšně se také snažili dostat do politiky skrze založenou politickou stranu, ale nedostali dostatek hlasů..."

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. kvě 2020 20:09 #747 napsal Pavel Krajíček
Všimněte si, že na tom jejich webu je mnoho hovořeno o Grálu. Jsou tam hned na úvod články s názvy jako Grál, Parsifal, Ježíš a Grál, Příliv Boží síly v Grálu, Ochránci a rytíři Grálu a další. Tedy vlastně to tam začíná opačně než postupoval Abdrushin, začínají od konce s nejvyšším učením. Na velké pojmy chtějí nachytat shniloše a ješiťáky do sítí.

Co k tomu napsal Abdrushin:

Mnozí lidé, kteří hledajíce narazí na Slovo Poselství, ptají se jako první: Co je Grál?

Grál je místo, ze kterého započal vznik a vývoj Stvoření. V určitém čase a v neustálém návratu proudí Boží síla do nádoby Grálu, jako příliv Života a k věčné obnově pro celé stvoření.

Víc k tomu nemá být řečeno. Každý lidský duch se musí pokusit sám toto vysoké a mocné pro sebe z Poselství Grálu přijmout. Každý to bude také v sobě jinak zpracovávat, zvláště když jde o poznání, které spočívá daleko nad původem lidského ducha.

Kusým dílem proto také zůstanou líčení z lidských úst.


Abdrushin

zdroj: navodnapreziti.cz/i...asky/388-3-gral

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. kvě 2020 20:17 #748 napsal Pavel Krajíček
Mnozí se ptají jak se v té změti orientovat, komu věřit?

Abdrushin napsal:
"Ten, kdo chce nyní lidem přinést záchranu z jejich veliké nouze, kterou ve své nevědomosti jako nouzi ještě nepoznávají, ten musí proto prstem tvrdě tlačit na toto bolestivé místo, na tuto sebeoslavující ješitnost chtění vědět lépe a pyšnou panovačnost.
Následkem je, že každý ješitný člověk považuje záchranu za nepřítele. Člověk ještě příliš věří sobě a své velikosti, přestože vidí všechno to neštěstí, které tím již způsobil. Avšak vždy pro to nachází omluvy. Toto by nikdy nemělo konce; neboť člověk právě tuto chybu dobrovolně neobětuje."
Abdrushin

Tedy v první řadě neskočit hned každému na špek na úlisná slova, podkuřování, vystavený lesklý pláštík, sluníčkáře apod. Samozřejmě je nutno se řídit vlastním očištěným cítěním. Pro ty, kteří potřebují hmatatelnější důkaz, může být další vodítko zde: Album s podpisem Imanuel

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. kvě 2020 20:52 #749 napsal Pavel Krajíček
Z Facebooku:

Pavel Krajíček:
Nějaký Martin Pekárek: www.facebook.com/martin.pekar.710 mi právě smazal komentář, který jsem vložil k jeho poslednímu obsáhlému příspěvku, který vydává za svůj.
Ptal jsem se kdo je skutečným autorem, protože úplně stejný příspěvek jsem dnes viděl u Ľuboš Ďurfina zde: blog.hlavnespravy.s...e-len-zaciatok/
Tak nevím jestli onen Pekárek krade příspěvky nebo je to skutečný Ďurfina pod falešným profilem. Každopádně mi neodpověděl a dotaz smazal.

Jaroslav Peroutka:
On těch pseudo profilů má víc... Onen Martin Pekár alias Luboš Ďurfina, nedávno označil ty, kteří zveřejnili Slovo za rozumové mrzáky...

Pavel Krajíček
Jako jak? Správně je tedy Slovo skrýt a zatajit nebo jak?

Jaroslav Peroutka
Jistě, je to bývalý šéf pobočky AO institutu na Slovensku, který si dal za cíl "chránit" Slovo před lidmi. Jejich oficiální název je: Český Institut pro rozvoj a ochranu díla VE SVĚTLE PRAVDY"

Jaroslav Peroutka
Když jsem v jedné diskusi jej oslovil jeho pravým jménem, tak mi v soukromé zprávě napsal, abychom zakopali válečnou sekeru. Napsal jsem mu, že s nikým válku nevedu. Pak mi popřál hezký večer, já jemu také, on poděkoval a diskusi jsme ukončili a druhý den mne zahrnul mezi rozumové mrzáky... Abdrushin jasně napsal, že pokrytec je mnohem horší, než hříšník...

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. pro 2020 18:24 #1165 napsal Pavel Krajíček
Já si říkal, proč některé příspěvky na Facebooku nevidím, když je jiní sdílí. A oni mě mnozí čtenáři PG zablokovali. Asi si myslí, že tím sprovodí pravdu ze světa, když mě neuvidí. Nyní jsem zjistil, že mě blokuje Aleš Svoboda. Jeden z nebezpečných bludařů mezi stoupenci PG. Kdysi provozoval AO-institut a nyní je u tzv. "Cesty Grálu". Zastánci cenzury PG, přijímají z astrálu od Vollmanna (cenzora) bludy a šíří je na svých webech a Facebooku a shniloši jim opět skáčou na špek. V roce 2011 vyhlásili, že přijde očista... a nic nepřišlo a od té doby AO-institut nejede a nyní se zase pokoušejí oblbovat slabomyslné.

A proč mají úspěch? Protože říkají lidem to, co chtějí slyšet.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. pro 2020 17:08 #1170 napsal Pavel Krajíček
K mému předchozímu příspěvku, navazuji:
Vezměte si, že já jsem vůbec nevěděl, že on (Aleš Svoboda) má profil na Facebooku. Ten jeho profil jsem viděl až včera poprvé z jiného profilu, když můj mi zablokoval. Řekněte mi, co to je? Co to musí být za nenávist, když on musel přijít na můj profil a odkliknout zablokování, přitom já jeho profil nikdy neviděl a tedy jsem jej nikdy ani nekontaktoval. Těch farizejů, kteří mě zablokovali je více, zatím vím asi o šesti, sedmi profilech. S většinou z nich jsem nikdy nijak nevešel do kontaktu, přesto oni přišli na můj profil a zablokovali mě. Takto se chová nenávistná havěť, která kdyby mohla, tak vás fyzicky odstraní. Nyní může zatím jen virtuálně. Jedná se opravdu o zrůdy a nenávistnou havěť. Já mnohdy vidím více, než běžní lidé, kteří se s nimi poplácávají po ramenou a sliz a červivé jádro nevidí.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. pro 2020 20:35 #1176 napsal Pavel Krajíček
Neuvěřitelné. Právě jsem zjistil, že nějaká farizejka Ľudmila Langheiterová mě blokuje na Facebooku a přesto je registrovaná na mém webu a šmejdí a prolézá to tam. Co to jsou za lidi?
Jestliže vy farizejové stojíte správně, tak přece nemusíte mě blokovat. Stůjte hrdě, vzpřímeně, nemáte se přece čeho obávat, jakožto jadrní a poctiví lidé. Když hovořím pravdu, protože já, jakožto člověk nelžu, tak proč chodíte na můj profil, abyste mě zablokovali? Máte strach z pravdy? Nebo nechcete abych vás a vaši nekalou činnost viděl? Myslíte si, že tím skryjete své červivé nitro? Tlak stoupá a vše bude odhaleno... brzo už nebudete moci svou špínu skrývat a bude všem zjevná.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. pro 2020 16:52 #1184 napsal Pavel Krajíček
Píšou mi lidé (během dvou dnů už dva):

"Rád si pročítám zajímavé příspěvky na webu o přežití a chtěl bych vědět, když potíráte AO institut a Aleše Svobodu, proč zveřejnujete videa Víta Syrového, vždyť ten k nim patří také. Několikrát vystupoval na schůzi České konference..." (zkráceno).

Má reakce:

Máte pravdu. Já o panu Syrovém toho moc nevěděl, jen že je přes tu zdravou výživu. V posledních dnech jsem si na Facebooku všiml, že spolupracuje a přitaká si se slizkými farizeji. Odedneška nebude vítán mezi námi, včetně sdílení odkazů na jeho videa apod. Ono to už vyplývalo z toho, že se nikdy u nás neregistroval a to tady jsme od roku 2011 na webu poselstvi-gralu.cz/ .

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. pro 2020 17:24 #1185 napsal Pavel Krajíček
Ono to farizejství nebo jak jsou dnes nazývaní "lepšolidé" tak oni jsou jak mezi čtenáři PG, tak i mezi běžnými lidmi. Nehledí na zdravé jádro, ale na vystavený lesklý pláštik na formu. Jdou tam kde je většina, kde větří úspěch, kde se poplácávají po ramenou. Klidně se budou hlásit k prozápadním deviantům a zvrhlíkům, jen aby nedostali nálepku. Stejně tak čtenáři Poselství Grálu jdou za sluničkáři bez ohledu na červivé jádro, které nevidí. Ale i v tom se přece projevuje zákon stejnorodosti. A co myslíte... bude ze Světla hleděno na vaše pokrytecké úsměvy nebo bude hleděno na nitro a jeho skutečný stav, který jste před druhými a mnohdy i před sebou skrývali?

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

​Jak je možné, že duchovní lidé musejí prožívat negativní...

​Jak je možné, že duchovní lidé musejí prožívat negativní globální dění, karmu, která patří fanatikům rozumářům a materialistům?     napsal: Pavel Krajíček  Je mnoho lidí, kteří se snaží žít duchovně tedy po...

Jak rozlišit pravou lásku od zamilovanosti?

  Jak rozlišit pravou lásku od zamilovanosti?       napsal: Pavel Krajíček     Článek je určen těm, kteří jsou v nitru ještě poněkud živí a chtějí prožít pravou lásku. Jak mnozí vědí, tak máme dvojí vnímán...

Víte co by se stalo, kdyby nějaký národ v Evropě přijal dnes Poselství Grálu?

  Víte co by se stalo, kdyby nějaký národ v Evropě přijal dnes Poselství Grálu?   Ostatní státy by jej napadly!       napsal: Pavel Krajíček     Vidíte co se dnes děje např. v Bělorusku? Bělorusko má al...

Pilát na prahu osudu

Pilát na prahu osudu       Vo vatikánskych archívoch v Ríme sa medzi starými rukopismi našiel úradný protokol miestodržiteľa Judska Piláta Pontského „Acta Pilati“, ktorý nám môže napomôcť pri hľadaní odpovede....

Chodíte volit? I podle volby lze poznat váš duchovní stav

  Chodíte volit?   I podle vaší volby lze poznat váš duchovní stav       napsal: Pavel Krajíček     Mnoho lidí posuzuje různé situace strnule, podle zažitých zvyklosti a názorů. Například obecně rozšířen...

Osada míru na Moravě

  Osada míru na Moravě     napsal: Pavel Krajíček    Osadu míru na Moravě chci učinit „útočištěm míru a pokoje“ a „pramenem duchovní síly“ pro všechny, kteří o to vážně usilují.    Představte si místo, kde ž...

Leží vám doma ve skříní Poselství Grálu?

  Leží vám doma ve skříní Poselství Grálu od Abdrushina?   Tak zpozorněte, jste v nebezpečí!       napsal: Pavel Krajíček     Je poměrně dost lidí, kteří znají Abdrushinovo Poselství Grálu a mají je i ...

​Apokalyptické řeči nejsou na místě?

​Apokalyptické řeči nejsou na místě?     napsal: Pavel Krajíček Před nedávnem vyšel článek s názvem Apokalyptické řeči nejsou na místě, říká plzeňský biskup v němž "Plzeňský biskup Tomáš Holub Právu řekl, že v...

Proč není ješitnost jako diagnóza?

  Proč není ješitnost jako diagnóza?       napsal: Pavel Krajíček       Dlouho mi nebylo jasné, proč rozumáři nejsou schopni pojmenovat mnohé situace správným jménem. Proč tzv. odborníci, různí doktoři, p...

Zjevení Janovo

ZJEVENÍ JANOVO   Volání z Prastvoření určené k záchraně těch, kdo se mu neuzavřou svojí svéhlavostí a domýšlivou ješitností.     (Poznámka Pavla Krajíčka: Zde přijaté Zjevení Janovo skrz povolané lidí z blíz...

Skutečné příčiny nenávisti k Rusku

  Skutečné příčiny nenávisti k Rusku       napsal: Pavel Krajíček       Vysvětlíme si proč v nynější době sílí v lidech nenávist a proč zrovna proti Rusku. Napřed pár slov od Abdrushina:   "...Všude p...

Návštěvy

Dnes:1
Včera:153
Právě přítomno
4
online

Celkem členů

109 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat