Návod na přežití

Připomínky k webu

Více
24. čvc 2019 21:40 #44 napsal Profil webu
Máte nějaké připomínky k webu? Chybí vám kategorie ve fóru? Můžete se zde ptát a podávat návrhy.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. úno 2020 09:36 #448 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Připomínky k webu
Ještě takové nějaké info k těm plackam, hodnostem, které mají uživatelé na našich webech. Bavil jsem se s jednou paní o tom a vyplynulo mi z toho, že v tom není úplně jasno. Zaprvé proč je to prý anglicky (member, golden member apod.). Anglicky to je proto, protože jsem prostě jiné placky nesehnal. Jsou to vlastně mini fotografie, takže ten text v angličtině nejde přepsat, je to fotka. Proto je tam nad tím uveden text česky.

Takže to není proto, že bych nějak miloval angličtinu. Přísně vzato angličtinu mám ze všech jazyků nejméně oblíbenou. Je to jazyk rozumových sebeukáječů. Když hovoří, tak se ukájejí, dělají si dobře ve své zvrhlé domýšlivosti o sobě samých. Lze to právě cítit z řeči z přízvuku apod. Mnohdy se mi chce zvracet, když slyším hovořit Američana... ten odporný sliz, který kape z jejich znetvořených duší.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. čvn 2020 10:18 #810 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Připomínky k webu
Takové malé zamyšlení nad zdánlivě banální věci. Já se s tím setkávám už dlouho, jakožto administrátor několika webů. Často se objeví lidé, kteří jsou úplně negramotní co se týče pohybu na webu. Dlouho jsem si myslel, že prostě jsme každý jiný a že za to nemůžou. Ale nyní docházím k závěrům, že ve většině případů se jedná o lenost o shnilost.

Oni se vymlouvají, že na to nemají buňky. Jakože neumí někomu poslat vzkaz, neumí založit diskuzi, neumí si nahrát profilovou fotku apod. Takže takto, buňky nemusíte mít na programování. Ano tam se skutečně můžete vymluvit na to, že nemáte buňky na tvorbu webů. A právě proto tady jsou ti, kteří na to buňky mají a naservírují vám to až pod nos.

Je to shnilost a lenost z vaší strany (samozřejmě jsou výjimky, nějak nemocní apod.) Nebo co to má znamenat, když je na webu odkaz a stojí tam "Založit diskuzi" nebo odkaz "Napsat vzkaz" ??? Co myslíte že se asi stane, když kliknete na odkaz "Založit diskuzi"? Myslíte, že rozsvítí žárovka u vás v bytě, spláchne záchod nebo co? Není dost pravděpodobné, že když kliknete na odkaz založit diskuzi, že se otevře okno pro založení diskuze? 

Já jako administrátor se to snažím lidem maximálně zjednodušit. Nedávno jsem nechápal, že jedna paní byla hodiny online a vůbec neviděla novou diskuzi založenou. Tak jsem jí pak vysvětloval, že nahoře v TOP menu je odkaz "Poslední témata" a že když tam klikne, tak tam uvidí všechna témata a nahoře ta, kde byl naposledy vložen příspěvek. Přestože paní je roky u nás na webu, tak víte co mi řekla? Že na ten odkaz nikdy neklikla. Podle mě je to pohrdání mou práci. Ono je jednodušší sedět civět na to a fňukat, že já na to nemám buňky. Je to lenost a shnilost. Nebo byl tady mladý muž a žádal ostatní i ženy aby mu založili diskuzi, protože on to neumí. Co neumí? Kliknout na odkaz? Prostě zkouším, klikám a učím se. Na to nepotřebujete žádné zvláštní buňky. Buňky potřebujete na programování, ne na klikání myši.

Jinak samozřejmě se opravdu občas může stát, že něco nejde. Např. nemusí jít nahrát fotka, protože je velká nebo špatný formát apod., takže se člověk může klidně zeptat. Spíše narážím na ty, kteří se vůbec nehnou a hned jančí, že na to nemají buňky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. čvn 2020 20:57 #813 napsal Vlasta Mokřížová
Pane Krajíčku, v tom cítím ten rozdíl mezi slovy nechci a nemohu. Tedy, že v tom rozdíl není! Reaguji na Váš příspěvek, protože se s tím hodně setkávám u sebe. Jakmile se přistihnu u slova nebo myšlenky, že něco nemohu, nevím, a že mi něco nejde, už vím, že je třeba zpozornět a pátrat po příčině. A vždycky nakonec zjistím, že se za tím nemohu vlastně skrývá nechci a v tom je pravda o mě. Stává se mi to hlavně u mého vývoje, v praktických věcech to má můj rozum "pod palcem", to se učím nechat se vést svým Citem.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:95
Včera:170
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat