Návod na přežití

Kruhy zlaté hvězdy 1-5

Více
05. bře 2020 16:25 #476 napsal Pavel Krajíček
Zavedl jsem kruhy 1-5. Jednotliví uživatelé budou mít hodnost ve svém profilu, zlaté hvězdy. Jedna hvězda=první (nejnižší) kruh. Pět hvězd=pátý (nejvyšší) kruh, viz obrázek níže.

Do budoucna tak budou lidé rozdělování do skupin podle své zralosti a tím i vedení kupředu ve stejnorodé skupině. Zatím to je tedy jen příprava, mnohé se může změnit. Také není koho zatím zařazovat do kruhů, to až se lidé začnou projevovat zde na webu.

Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. bře 2020 18:32 - 09. bře 2020 10:36 #477 napsal Pavel Krajíček
Založil jsem nyní 5 kategorií v souvislosti s předchozím příspěvkem. Po přihlášení uvidí každý uživatel pouze ty kategorie v této sekci, kterých je sám členem. viz foto v dalších příspěvcích.

Uživatel s hodnosti První kruh uvidí pouze první kategorii pro první kruh. Uživatel s hodnosti Druhý kruh uvidí první dvě kategorie (1. kruh a 2. kruh) atd. Až uživatelé s nejvyšší hodnosti Páty kruh, uvidí všechny kategorie, kruhy.
Poslední úprava: 09. bře 2020 10:36 od Pavel Krajíček.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. bře 2020 19:47 #478 napsal Pavel Krajíček
Drobná změna. Do prvního kruhu si nemusíte žádat o vstup. Každý nově registrovaný bude automatický zařazen do prvního kruhu. Další postup už bude záviset na jeho aktivitě.

Mělo by to být tak v budoucnu, až sem lidé začnou chodit, že členové vyššího kruhu budou dělat vedoucí těm o stupeň níže. Např. členové třetího kruhu budou dohlížet na diskuze ve druhém kruhu. To ale neznamená, že členové vyšších kruhů nemohou zasahovat do těch spodních, jen prostě primárně to povede vždy kruh o stupeň vyšší. Ten by měl být o něco duchovně zralejší a tím nejbližší pro podání ruky těm vzhůru usilujícím pod nimi.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. bře 2020 19:52 #485 napsal Pavel Krajíček
Hrubý popis jednotlivých kruhů a hodnosti. U některých jedinců jsem nasadil laťku nižší (hodnost) zvláště tam, kde jsem váhal mezi dvěma hodnostmi. Není tedy problém dodatečně to později navýšit.

První kruh: Jak už jsme si řekli, tak první kruh v podstatě nic neznamená. Každý nově zaregistrovaný je zařazen automatický do prvního kruhu. Zásadní rozdíl oproti ostatním veřejným diskuzím je v tom, že první kruh je vidět jen pro přihlášené uživatele.

Druhý kruh: Tady se už předpokládá projevený zájem o Poselství Grálu , který nemusí znamenat ještě přečtení celé knihy.

Třetí kruh: Tady se už předpokládá, že dotyčný přečetl celou knihu a je i schopen poradit a odpovědět na základní otázky spojené s učením.

Čtvrtý kruh: Tady se předpokládá hluboký zájem o dílo PG a obšírnější znalost a schopnost poradit a vysvětlit většinu otázek.

Páty kruh: Ten je symbolizován už samotným popisem: "Svůj život jste zasvětili tomu, kdo vám život dal."
Poděkovali: Jaromír Kožehuba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. bře 2020 09:09 #496 napsal Pavel Krajíček
Diskuze v Kruzích se už pomalu dávají do pohybu. Viz obrázek na konci příspěvku. Pokud chcete ony diskuze v kruzích vidět, tak se mi ozvěte (vás, které znám), pokud jsem vás ještě nezařadil do kruhu. Mnozí tady mají jen jméno bez příjmení, bez fotky. Já to nebude vše zkoumat kdo je kdo. Koho jsem hned na první pohled poznal, tak jsem jej zařadil. Jinak mi napište vzkaz, že jste to vy. Nebo si doplňte údaje v profilu a foto.

Někteří se i pokoušeli přihlásit, přestože tady nejsou registrování. Musíte se tady registrovat, je to samostatný web. Jinak nováčci mohou být zařazení do druhého kruhu ihned po žádosti.

Žádosti v této diskuzi (po přihlášení): navodnapreziti.cz/index.php/1-kruh/85-pr...


Přílohy:
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. bře 2020 09:46 #504 napsal Pavel Krajíček
Tak protože stále není jasno a přicházejí dotazy, tak ještě to upřesním. Můžete psát do všech diskuzí, kde vás to pustí. Byl dotaz, jestli někdo z vyššího kruhu např. čtvrtého může psát do nižších např. do druhého apod.

Samozřejmě, že můžete psát všude, kde vás to pustí. Nepustí vás to opačně, z nižšího do vyššího kruhu. Právě, že ti z vyšších kruhů by měli dohlížet na ty nižší a korigovat a usměrňovat diskuze v nižších kruzích.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:9
Včera:157

Právě přítomno
1
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Celkem členů

82 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
1 tento měsíc

Video

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking