Návod na přežití

Orwellovský světový řád

Více
29. čvc 2019 19:44 - 30. čvc 2019 09:37 #132 napsal Oldřich Pružina
Zde mohou být psány články, úvahy, či jiné informace o událostech kolem nás, které jasně ukazují na to, že rozumáři a chtivci globální diktatury se navenek zaštiťují obrácenými pojmy, jako např. demokracie, lidská práva, předsudečná nenávist, a pod, nebo vychvalují a realizují takové zvrácenosti, jako je multikultura, gender, rovnostářství, buzikult, inkluze, pašování barbarských migrantů do Evropy, záměrné oklešťování práv evropských domorodců, hromadná lživá propaganda médií a politiků, zločinné aktivity politických "neziskovek", cenzura a tresty za světlé myšlenky... prostě vše, co podnikají osoby propadlé temnu, spolu s vlažnými duchovně línými přisluhovači, proti všemu normálnímu a přirozenému. Současně zde mohou být naopak i informace o dobrých aktivitách lidí, kteří nechtějí jít se stádem směřujícím do hlubin, a pracují v různých sférách a odvětvích proti těmto temným silám, a snaží se dávat lidem naději, že přirozené a světlé ještě na Zemi neumřelo, a naopak ze své podstaty může pouze zvítězit. Přesně tak, jak bylo lidem dobré vůle zaslíbeno.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 18:06 #140 napsal Pavel Krajíček
Tu knihu, jak se o ní mluví ve vztahu k současné cenzuře jsem nečel.
Je to ona? Odkaz: www.knihydobrovsky.cz/1984-598646

A je to dobré čtení?
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 20:27 - 30. čvc 2019 20:28 #141 napsal Oldřich Pružina
Je to ona. Není to zase příběhově taková bomba, ale autor už v padesátých letech popisoval děje, ke kterým se snaží dospět současné "elity". Šmírování doma pomocí obousměrné televize, obrácení používaných pojmů, zcela nový totalitní slovník, udávání kohokoli kýmkoli, a pod. Prostě se dnes děje, jak to on kdysi popsal, a proto já říkám této ideologii orwellovská.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 23:46 - 30. čvc 2019 23:47 #142 napsal Tomáš Stodůlka
V levných knihách se občas objeví i audio 2CD. Kolem 10 ti hodin mluveného slova. Kdysi jsem to sehnal snad za 50 Kč.

Film taky stojí za shlédnutí.

www.facebook.com/na...67228243522557/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 00:13 #143 napsal Pavel Krajíček
Našel jsem to i na uložto: www.ulozto.cz/!dsnH...ultiload-cz-avi

Je to trochu lepší než na tom Facebooku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 20:16 #144 napsal Oldřich Pružina
Tak to už také stahuji, jsem zvědav, zda to bude podobné knize. Ještě jsem zapomněl minule dodat, že román končí pesimisticky, hrdina je zlomen, a za neurčitý slib života /že možná nebude popraven/ přestává rebelovat, a stává se poslušným totalitního režimu.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 21:33 #145 napsal Oldřich Pružina
Takový malý postřeh i z periférie hlavního města naší země. O tom, že v centru Prahy se objevuje stále více neevropských migrantů již každý, kdo se zajímá, ví. Ale zjišťuji, že i když bydlím v městečku Zbraslav /dnes Praha, dříve samostatná, od Prahy vzdálená kilometry/, vidím postupně sem tam, stále více černochů. A zvonil u mne policista, vypadal jako docela dobrý kluk, a ukazoval mi foto jednoho černocha, a ptal se, zda jsem ho neviděl. Prý tady někde musí bydlet, a je moc nebezpečný! Zřejmě je tu někdo, kdo jim tu poskytuje domov. Samozřejmě nevím kdo, ale vzhledem k tomu, že prosakují informace, že naše neziskovky toto pašeráctví migrantů organizují spolu s ubytováním, pak je hrůza, že nedaleko nás najednou bydlí lidé podobní těm, co páchají zločiny na západ od nás /a pozvolna i u nás/, a naše vláda / i opozice, krom SPD a alternativy/ tvrdí občanům, že zde nikdo takový není.
Než přijde rozhodující rozdělení mezi lidmi, buďme ostražití i pozemsky, a nenechme se zaskočit. Naše vědění nám bylo dáno, abychom uměli vyhodnocovat situace, předvídat je, a byli připraveni na pozdější dění. K tomu patří i základní vědomosti z branné výchovy, láska k vlasti, a vědění, že naše "elity" do naší země záměrně a nelegálně pouštějí cizáky, jejichž cílem je naši zem a kulturu zničit. Musíme si toho být vědomi na každém kroku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2019 17:07 #187 napsal Oldřich Pružina
Odpor vlastenecky myslících lidí proti všem, kteří vedou dnešní národy do záhuby, setkání a proslovy na zámku Příčovy dne 10.8.2019. Záznam celé akce, včetně krátkého verbálního útoku nejistě orientované mládeže zaraženého policií:

www.facebook.com/Ra...11698862466217/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. lis 2020 11:16 - 26. lis 2020 11:28 #1119 napsal Oldřich Pružina
Velmi důležité zprávy! Rozhovor s bývalým velitelem dnes rozpuštěné Zemské domobrany o podvodech v amerických volbách, o krocích presidenta Trumpa, které nám média tají, ale hlavně o tom, co na nás chystá deep state v příštím roce


svobodne-radio.cz/2...rnim-karabachu/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. lis 2020 13:08 - 28. lis 2020 13:09 #1125 napsal Oldřich Pružina
Pavel Chrastina: Podobnost čistě náhodná

Nedávno jsem obdržel video s podstatnými částmi projevů, které zazněly na posledním Světovém ekonomickém fóru v lednu 2020 ve švýcarském Davosu. Mezi mluvícími hlavami samozřejmě nechyběli George Soros, Bill Gates, anebo Angela Merkelová. Zastánců NWO, nového světového řádu, zejména ze západoevropských zemí se tam však sešlo mnohem více...
...Co bude „velký restart“ znamenat, vysvětlil v Davosu globalizátor Soros tak jasně, že nemůže být pochyb. Řekl, že v roce 2020 bude prezident Donald Trump odstraněn ze svého úřadu, protože Spojené státy jsou hlavní překážkou v uskutečňování plánu...Aby mohl být odstraněn demokratický způsob vládnutí po celém světě, musí být demokracie oslabena a demontována především ve Spojených státech. A odstranění prezidenta Trumpa má být prvním krokem...
...Nenechme se mýlit tím, že se vedení EU nepřestává ohánět slovem demokracie při každé příležitosti.. Zde přišla ke slovu orwellovská „novořeč“. Vládcům unie však nevoní demokracie jako taková. Vymysleli si proto tzv. demokracii liberální, někdy ji nazývají také pluralitní. Ovšem po bližším prozkoumání tohoto fenoménu zjistíme, že nejde o nic jiného, než o postupnou likvidaci skutečné demokracie s většinou těch nejdůležitějších práv, povinností a svobod. Přesně tohle má budoucí diktatuře otevřít dveře dokořán...


www.parlamentnilist...-nahodna-645466
Poděkovali: Marek Antal, Václav Golda

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. pro 2020 21:38 #1161 napsal Oldřich Pružina
Česká televize jako druhé mocenské centrum

...Pokud se ke slovu dostane někdo, kdo se pokusí říci vlastní názor, je okamžitě přerušován po každé větě, jen aby se na obrazovce podařilo rozbít smysl věty. Kdo se jednou odváží říci vlastní myšlenku – již se na obrazovce zpravidla neobjeví – jen krátký seznam: Jana Lorencová, Eric Best, Vladimír Vondruška, Lenka Procházková, Vladimír Dvořák, Petr Kužvart, Jaroslav Bašta, Ivan Hofmann a jiní. Zmizeli i neposlušní zpěváci a herci, například Jaromír Nohavica nebo Ivan Vyskočil

Do televize nemají přístup ani lidé, kteří dříve byli pronásledováni, ale dnes odmítají souhlasit s tím, že dnešní ČT je objektivní a vyvážená. Již několik let jsme se nedozvěděli žádnou dobrou zprávu z Maďarska, Ruska, Číny, Srbska a dalších států. Jako by zmizela jejich kinematografie, hudba, umění, technické objevy a v poslední době i skutečnost, která že země má vakcínu...www.novarepublika.c...enske.html#more

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. pro 2020 21:42 #1192 napsal Oldřich Pružina
Speciální jednotky ukrajinských sil napadly ruskou oblast Belgorod

Ozbrojená skupina speciálních sil Ozbrojených sil Ukrajiny vpadla do oblasti Belgorod v Rusku z oblasti Sumy na Ukrajině.
Bylo zjištěno, že 3. prosince pohraniční oddělení potlačilo pokus o porušení státní hranice třemi osobami. Zahájili palbu, v důsledku přestřelky byl jeden z narušitelů zabit, informovalo oddělení. Měl u sebe útočnou pušku, zásobník s náboji, vysílačku a zařízení pro noční vidění, dodané z Velké Británie...


www.novarepublika.c...h-sil.html#more

Území Ukrajiny /spolu s Běloruskem/ je plánováno jako "zástupné" válčiště západních globalistů proti Rusku, a to jako první, nástupné, a bezjaderné. NATO /samozřejmě s vojáky us.army/ mají velkou konvenční převahu nad ruskou federací, a počítají tak s vítězstvím. Jako by neslyšeli V.Putina, který si vědom své početní armádní malosti, řekl, že právě proto nebude váhat použít proti agresorům své jaderné zbraně.
Tato provokace ukrajinských prozápadních loutek jen potvrzuje vše, co bylo řečeno.

Pro nás je dnes nejhorší to, že většina lidí naší země volí stále takové politiky, kteří souhlasí s útokem na Rusko, a tak s další světovou válkou. Naši vojáci /spolu s Poláky a pobalťany/, místo aby byli připravováni na obranu naší země např. před nástupem migrantských nájezdníků, tak jsou vysíláni i na "východní hranici" euroříše, aby pak jako "kanónenfutr" první proráželi ruskou obranu před vojáky západními.
Další šíleností naší současné politiky je přebudování mošnovského letiště /Ostrava/ na hlavní strategické letiště pro logistickou podporu nástupu na Rusko. Již dnes se američtí piloti cvičí na tamní přistávací plochy, kam mají v době útoku proudit všechny zásoby.
O tom, že Mošnov se samozřejmě stane okamžitě terčem odvetného raketového útoku /anebo možná preventivního?/ nemají zcela pitomí dnešní voliči ani tušení.
Ale vše dopadne tak, jak má, dle Boží vůle nebude nikdy zkřiven vlas jedinému nevinnému! Jen je třeba, aby se co nejvíce lidí naší země postavilo proti temnu, vždyť je to naše povinnost k Pánově důvěře našemu národu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. pro 2020 13:18 #1196 napsal Oldřich Pružina
Čeští novináři ve stínu hákového kříže

...Pro nacisty v protektorátu byl užitečnější druhý typ kolaboranta - to byli ti, kteří vycházeli z víry ve vítězství Německa a v nutnost se mu plně přizpůsobit. Symbolem tohoto druhu kolaborace se stal Emanuel Moravec a můžeme pod něj zařadit také část aktivistických šéfredaktorů. K otevřené, veřejně deklarované spolupráci s okupanty je přivedlo přesvědčení, že nacistická moc nad českými zeměmi přetrvá, často v kombinaci s osobní ctižádostí. Nespokojili se s tím, aby dělali pouze to, co bylo nutné. Z kolaborace si udělali politický program. Stali se aktivisty - upozorňovali na sebe, vkládali do šíření nacistické propagandy i svou kreativitu (nebo alespoň nadměrnou píli, pokud jim kreativita chyběla) a šli nacistickým požadavkům naproti...


www.idnes.cz/zpravy...17_mediahub_imp

Autor sice spíše kritizuje pováléčné soudy s kolaborantskými novináři, ale čtenáři si mohou udělat obrázek sami, právě s novináři dnešními, kteří píší pro říši IV.-eurobruselskou, jejíž praktiky brzy překonají tu předešlou.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. pro 2020 19:55 #1200 napsal Oldřich Pružina
Zásahovka vzala v noci útokem budějovický bar

Zásahová jednotka v pátek v noci rozbila dveře a násilně vstoupila do baru v Českých Budějovicích, protože tam probíhal večírek.
Policie kontrolovala bary kvůli vládním opatřením. Domnívala se, že do baru v centru města vstoupilo několik hostů.
”Na policejní výzvy k umožnění vstupu a provedení kontroly nikdo z baru kolem půl desáté večer nereagoval, přestože podle zjištění na místě, do baru zapadlo několik hostů. Po marných výzvách proto policisté provedli násilný vstup do baru, vyražení skleněné výplně vstupních dveří. Násilný vstup provedli přivolaní specialisté ze zásahové jednotky. Vše se obešlo bez zranění,” sdělil policejní mluvčí Jiří Matzner.www.novinky.cz/krim...e=www.seznam.cz


I když večerní popíjení v restauracích nemůžeme brát kladně, musíme rozhodně odsoudit omezování osobní svobody občanů vládními silovými složkami. Je to důkazem, že demokracie opět selhala, a zvolna nastupuje represivní režim, který globalistické elity nazývají "Velký restart", a který není nic jiného, než návrat k feudálně-otrokářské společnosti.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. pro 2020 14:55 #1201 napsal Oldřich Pružina
Petr Hampl: Svět patří lidem, kteří nikam nepatří
Zamyšlení nad propagačním videem ministerstva zahraničí


Poselství páté. Svět patří lidem, co nikam nepatří. Jen ti se mohou dostat nahoru. Hrdinka z propagačního videa nemá snoubence, neplánuje rodinu, nebude jí chybět žádná parta, nemá žádné místní zájmy. Žádné zvyky, žádnou kulturu, bez problémů přepne na jiný jazyk. Je tak těžké si představit, že takový příslušník „kosmopolitní elity“ nebude mít žádné zábrany a udělá naprosto všechno, co se mu jen naznačí?

Je tak těžké si představit, že bude součástí zfanatizovaného davu spojeného strachem, že budou vykopnuti?

Obávám se, že vidíme anatomie budoucích bachařů s deformovanými charaktery, schopnými čehokoliv.www.parlamentnilist...-nepatri-647142

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:83
Včera:170
Právě přítomno
1
online

Celkem členů

116 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Poslední videa

Návod na přežití

Zachvívání je v této době zesíleno za účelem velké očisty a vychází z všemohoucnosti Boží! Neodolatelně nutí proto každého tvora harmonicky se spoluzachvívat, nebo zahynout v divoké bolesti nejnesmírnějšího zoufalství, které povstane jako následek zatvrzelé svévole v beznaději, kterou s sebou přinese každé konečné poznání falešných cest bez vyhlídek na návrat. Snažte se z toho důvodu osvojit si vědění o Pravdě, která vám poskytuje oporu a bez oklik vede k cíli. 

Abdrushin

 

(celý návod na přežití)

 

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

nakladatelstviplamen.cz

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nejprve se přihlaste

Pouze registrovaní uživatelé mohou kopírovat