Návod na přežití

Orwellovský světový řád

Více
29. čvc 2019 19:44 - 30. čvc 2019 09:37 #132 napsal Oldřich Pružina
Zde mohou být psány články, úvahy, či jiné informace o událostech kolem nás, které jasně ukazují na to, že rozumáři a chtivci globální diktatury se navenek zaštiťují obrácenými pojmy, jako např. demokracie, lidská práva, předsudečná nenávist, a pod, nebo vychvalují a realizují takové zvrácenosti, jako je multikultura, gender, rovnostářství, buzikult, inkluze, pašování barbarských migrantů do Evropy, záměrné oklešťování práv evropských domorodců, hromadná lživá propaganda médií a politiků, zločinné aktivity politických "neziskovek", cenzura a tresty za světlé myšlenky... prostě vše, co podnikají osoby propadlé temnu, spolu s vlažnými duchovně línými přisluhovači, proti všemu normálnímu a přirozenému. Současně zde mohou být naopak i informace o dobrých aktivitách lidí, kteří nechtějí jít se stádem směřujícím do hlubin, a pracují v různých sférách a odvětvích proti těmto temným silám, a snaží se dávat lidem naději, že přirozené a světlé ještě na Zemi neumřelo, a naopak ze své podstaty může pouze zvítězit. Přesně tak, jak bylo lidem dobré vůle zaslíbeno.
Poslední úprava: 30. čvc 2019 09:37 od Oldřich Pružina.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 18:06 #140 napsal Pavel Krajíček
Tu knihu, jak se o ní mluví ve vztahu k současné cenzuře jsem nečel.
Je to ona? Odkaz: www.knihydobrovsky.cz/1984-598646

A je to dobré čtení?
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 20:27 - 30. čvc 2019 20:28 #141 napsal Oldřich Pružina
Je to ona. Není to zase příběhově taková bomba, ale autor už v padesátých letech popisoval děje, ke kterým se snaží dospět současné "elity". Šmírování doma pomocí obousměrné televize, obrácení používaných pojmů, zcela nový totalitní slovník, udávání kohokoli kýmkoli, a pod. Prostě se dnes děje, jak to on kdysi popsal, a proto já říkám této ideologii orwellovská.
Poslední úprava: 30. čvc 2019 20:28 od Oldřich Pružina.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2019 23:46 - 30. čvc 2019 23:47 #142 napsal Tomáš Stodůlka
V levných knihách se občas objeví i audio 2CD. Kolem 10 ti hodin mluveného slova. Kdysi jsem to sehnal snad za 50 Kč.

Film taky stojí za shlédnutí.

www.facebook.com/natoISterror/videos/geo...
Poslední úprava: 30. čvc 2019 23:47 od Tomáš Stodůlka.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 00:13 #143 napsal Pavel Krajíček
Našel jsem to i na uložto: www.ulozto.cz/!dsnHyW77K/george-orwell-1...

Je to trochu lepší než na tom Facebooku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 20:16 #144 napsal Oldřich Pružina
Tak to už také stahuji, jsem zvědav, zda to bude podobné knize. Ještě jsem zapomněl minule dodat, že román končí pesimisticky, hrdina je zlomen, a za neurčitý slib života /že možná nebude popraven/ přestává rebelovat, a stává se poslušným totalitního režimu.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2019 21:33 #145 napsal Oldřich Pružina
Takový malý postřeh i z periférie hlavního města naší země. O tom, že v centru Prahy se objevuje stále více neevropských migrantů již každý, kdo se zajímá, ví. Ale zjišťuji, že i když bydlím v městečku Zbraslav /dnes Praha, dříve samostatná, od Prahy vzdálená kilometry/, vidím postupně sem tam, stále více černochů. A zvonil u mne policista, vypadal jako docela dobrý kluk, a ukazoval mi foto jednoho černocha, a ptal se, zda jsem ho neviděl. Prý tady někde musí bydlet, a je moc nebezpečný! Zřejmě je tu někdo, kdo jim tu poskytuje domov. Samozřejmě nevím kdo, ale vzhledem k tomu, že prosakují informace, že naše neziskovky toto pašeráctví migrantů organizují spolu s ubytováním, pak je hrůza, že nedaleko nás najednou bydlí lidé podobní těm, co páchají zločiny na západ od nás /a pozvolna i u nás/, a naše vláda / i opozice, krom SPD a alternativy/ tvrdí občanům, že zde nikdo takový není.
Než přijde rozhodující rozdělení mezi lidmi, buďme ostražití i pozemsky, a nenechme se zaskočit. Naše vědění nám bylo dáno, abychom uměli vyhodnocovat situace, předvídat je, a byli připraveni na pozdější dění. K tomu patří i základní vědomosti z branné výchovy, láska k vlasti, a vědění, že naše "elity" do naší země záměrně a nelegálně pouštějí cizáky, jejichž cílem je naši zem a kulturu zničit. Musíme si toho být vědomi na každém kroku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2019 17:07 #187 napsal Oldřich Pružina
Odpor vlastenecky myslících lidí proti všem, kteří vedou dnešní národy do záhuby, setkání a proslovy na zámku Příčovy dne 10.8.2019. Záznam celé akce, včetně krátkého verbálního útoku nejistě orientované mládeže zaraženého policií:

www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/2111...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:8
Včera:157

Právě přítomno
1
online

Motto

 V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

 

Abdrushin

 

Celkem členů

82 registrovaných
0 dnes
0 včera
1 tento týden
1 tento měsíc

Video

Svatý Boží soud

 

Pak přijde zděšení, stud a bázeň, bezmocnost, zoufalství nad sebou, když poznají, že v dosavadní šílené rozumové ješitnosti často považovali za správné to, co bylo opakem toho, co od nich požadovaly zákony Boží. Uvidí, že až dosud žili jen svým vlastním přáním a sloužili tak plíživému temnu místo Světlu. Ba ještě víc, že vůbec nechtěli sloužit, ale jen vládnout za každou cenu, přičemž propadli povrchnosti, která nutila ducha k lenosti.

Budou zmateni sami sebou, právem budou pochybovat o schopnosti svého úsudku a tím propadnou úplné beznaději.

Mezitím se ale bude ustavičně ozývat dunění jejich hroutících se falešných děl, budou znovu a znovu burcováni, aby ve své sklíčenosti nemohli podlehnout únavě, ale aby v trvalém prožívání konečně poznali to, co je Pravda a co jim přinese záchranu...

 

číst celou přednášku

Kříž Pravdy

„Jsi tedy od Světla a dobra natolik odvrácen, že nesneseš pohled na kříž Světla?“

 

 

Nebude již dlouho trvat a lidé budou se úzkostlivě ptát na kříž v naději, že budou moci skrze vás nyní najít to, co v sobě nese skutečnou pomoc, co je vytrhne ze zdrcujícího zoufalství a pozvedne do výše z trosek pyšných nadějí, které kladli na pozemské lidi a jejich dovednost!

Když se však nyní neočekávaně zřítí všechny opory národů, když zmizí víra v moc peněz, důvěra ve vědění rozumu a především také ještě pohasne poslední záblesk domněnek o existenci lidské důstojnosti, pak … pak přijde váš čas, nositelé svatého kříže! Budete zvěstovat, musíte zvěstovat Pravdu, která vám byla dána; neboť lidé to budou od vás očekávat, budou o to prosit a budou to požadovat, pokud se budete chtít zdráhat!

 

Abdrushin

 

Prodej Poselství Grálu

Nový český překlad necenzurovaného německého vydání z roku 1931 

 

Ve Světle Pravdy

 

Doznívání

 

Odpovědi na otázky

 

Real time web analytics, Heat map tracking